środa, 6 stycznia 2016

Ks Piotr Natanek o Wykrocie


Na sposób "miłosiernego" zakończenia w niedzielę rano pieszej nocnej pielgrzymki z Kadzidła na Wykrot rozpoczynającej się jak co miesiąc wieczorem w pierwszą sobotę miesiąca nieomal natychmiast w niedzielnym kazaniu z 3 stycznia 2016 roku zareagował ostro ks. Piotr Natanek. Jak sam powiedział "poniosły go nerki". Kazania można odsłuchać na Christus Vincit TV, ale i można przeczytać wybrane fragmenty z moim komentarzem pisanym kolorem brązowym. Słowa ks. Piotra Natanka dalej na czarno, słowa cytowanego przez niego orędzia na niebiesko.

           Przyglądnijcie się pieśni Serdeczna Matko. Już nie ma w niej starych słów: Lecz kiedy Ojciec zagniewany siecze, szczęśliwy, kto się do Matki uciecze. 
          12:26 Kompletnie nie rozumieją miejsca MB w niebie. Bali się, że MB bezpośrednio ingeruje i jest gospodynią na plebanii. Nie przebijesz się do proboszcza, jak nie przejdziesz przez Nią. To przecież Boża Rodzina: Trójca Święta i Matka Boża. Jaka to była mądrość naszych ojców: Kiedy Ojciec zagniewany siecze, szczęśliwy kto się do Matki uciecze.

          Maryja łączy w sobie całą miłość ludzi z miłością Boga, ofiarując Mu wszystko, cokolwiek zostanie Mu ofiarowane na ziemi.
      Zauważcie wszystko co jest podyktowane w orędziach, na końcu ma konkluzję:  przez ręce Niepokalanej, przez Jej serce. 
      Stąd Maryja jest najczystszym ołtarzem.

        Można więc spokojnie powiedzieć, że ziemia jest w Jej rękach (stąd marsze Różańcowe, codzienny Apel Jasnogórski). 

         15:00 Dlaczego tak walczą z prywatnymi objawieniami, szczególnie ci od tytułów naukowych.  Bo by musieli uznać, że ziemia jest w rękach Maryi. Ponad 300 razy przyszła Maryja w XX wieku w miejscach, gdzie jest to udokumentowane, w Polsce ani razu. Ile jest takich miejsc w Polsce, które udusili?


       15:35 Wykrot na północy Polski. Dzisiejszej nocy minus 18 stopni. (chodzi o noc z 2 na 3 stycznia 2016 r gdzie w nocy, każdej pierwszej soboty miesiąca od lat odbywają się piesze pielgrzymki). Dali by spokój, z Miłosierdzia Bożego ulitowali by się i nic nie mówili. 
       Co robią? 
       Tłuką, muszą się wyżyć. 
       Dzieci,  rozumiecie jakie to jest szatańskie kamienne serce. Siedzą w pieleszach, bąki w pierzynę puszczają, telewizor oglądają, ale kolan swoich nie zginają. Ciepełko idzie do mikrofonu i tłucze.

       16:08 Bracie zapłacisz kiedyś za te słowa. (16:10 zaciśnięta pięść ks. Piotra groźba, przestroga, czy bezsiła?) Odpokutujesz za to biczowanie tych szaleńców wiary. Wy miłości nie macie, więcej   l i t o ś c i   nie macie. (te słowa ks. Piotra są wypowiedziane bardzo podniesionym głosem). Rozrywacie szaty nad zachowaniem hitlerowców, komunistów na Syberii.  A co wy robicie, współcześni wierni ich synowie? 
    
       16:54 Można spokojnie powiedzieć, że ziemia jest w rękach Maryi 

       17:00 Garstka Polaków uwierzyła, że ona Maryja Królowa Polski przyszła do Wykrotu.  Ta garstka Polaków uwierzyła, że Maryja jest mocarzem niebieskim, że potęga Maryi jest ogromna. Ta garstka Polaków, wierna jak pies, wykonuje rozkazy Matki Bożej. Bo gdybyśmy myśleli po ludzku, kto by przychodził do tego kościoła co miesiąc, żeby na ciebie pluli. Nie chcecie, zrzucamy proch z nóg.   
        Będziecie błagali ludzi, żeby przychodzili do tych kościołów. Nie będą do ciebie przychodzili, tak jak na zachodzie. Będziecie beczeli kapłani skąd wziąć pieniądze i będziecie błagali ekonomistów i będziecie to wszystko sprzedawali. Ale wy nie patrzycie w lustro własnej duszy, stąd też nie widzicie jak splamione są wasze twarze. Bo nie ma miejsca dla Maryi na tej polskiej ziemi. 
       18:00 Nie uznaliście ani jednego miejsca, gdzie w tylu miejscach się w XX wieku na ziemi polskiej objawiała...
       18:22 Polsko, jesteś jedynym krajem, który nie pozwolił na przebicie się Maryi na ziemi polskiej w XX wieku. Belgowie 3 razy, Francuzi z 5 razy, Niemcy, wszyscy pouznawali, Słowacy obok też. Tylko ty Polsko masz dokument, dekret, wszystko nie ważne - chore. Oława chora, Odyniec chory. Wy tylko jesteście zdrowi. 
       18:50 A, że w ciągu ostatnich 10 lat ubyło w polskich kościołach katolickich 2 mln wiernych, to wy tego nie widzicie i mówicie, że oni właśnie wyjechali na zachód. 
O faryzeusze! 
        Wg opublikowanej w TV Trwam najnowszej statystyki KK w Polce na przestrzeni do 2008 roku nic się w ostatnich latach nie zmieniło i nadal 40% Polaków uczęszcza na niedzielną Mszę św. z czego 16% przystępuje do Komunii św. Podwoiła się natomiast liczba osób zaangażowanych w życie parafii, a katolicy charakteryzują się większą wyobraźnią. I komu tu wierzyć? Dla mnie takim dowodem zaangażowania katolików są comiesięczne Marsze Różańcowe za Ojczyznę oraz ilość osób jaka zbiera się w ciągu roku, oraz częstotliwość tego zbierania się ludzi pod pomnikiem Bożego Miłosierdzia np. promowana od jakiegoś czasu przez Episkopat coroczna akcja Koronka na ulicach miast świata pozostająca bez odzewu.

Zamiast uwierzyć, że potęga Maryi jest ogromna, że Maryja jest mocarzem niebieskim, że ma do dyspozycji armię Aniołów, które na Jej gest wyruszą do ostatecznej walki, że ziemia jest w Jej rękach, wyście nagadali polskiemu ludowi, że ziemia i władza jest w waszych rękach.
O pyły marne!
O nicość przemijająca!
tu nastąpiła długa przerwa a po niej słowa Ks. Piotra
Dalej święty (Józef)
Uniosły mnie nerki.

19:55  A te moje dzieci na Wykrocie utrudzone i znowu są poniżane.

20:00 Dlatego proście, nie bójcie się prosić - mówi św. Józef - wierzcie w potęgę i dobroć Maryi.

Tak wam dziękuję pielgrzymi na Wykrot. Prawie 400 - stu. Wy którzyście uwierzyli w potęgę i dobroć Maryi. 
Następnego dnia Ks. Piotr skorygował liczbę do 350. Tak dla porównania w ostatnim Marszu Różańcowym za Ojczyznę w grudniu 2015 roku, w  pół milionowym Poznaniu, we wczesne popołudnie tzw złotej (dla handlu) przedświątecznej niedzieli przez centrum Poznania przeszła z modlitwą różańcową grupka około 100 osób.

***
       29:35 Maryja do dzisiaj uczestniczy w moim grzechu, grzechu świata, i ludzkości jako współodkupicielka. Bo zamknięcie się na sakrament spowiedzi jest największym grzechem przeciwko Duchowi Świętemu. Odrzuceniem łaski poprawy i wszelkiemu działaniu przeciwko łasce Bożej. Kościół posoborowy wypowiedział wojnę Łasce Bożej. Nie przyjmuje żadnego cudu, żadnej nadprzyrodzoności. Dlatego tu musicie zrozumieć biednych biskupów Polskich i teologów, że walczą z prywatnymi objawieniami. Bo Oni już odrzucili przestrzeń łaski. 
       Bożemu Miłosierdziu zawierzam Was i wasze rodziny z serca wam błogosławię, powiedział papież Benedykt  XVI następnego dnia po ustawieniu Pomnika Bożego Miłosierdzia w Baranowie po polsku na środowej audiencji generalnej w Watykanie. I tą łaskę odrzuciła parafia, odrzuciła archidiecezja. Nie do nas powiedział,  nie słyszeliśmy tych słów na żywo przez Radio Watykańskie. I co z tego, ale ja słyszałem. Wydrukowali w Osserwatore Romano. Nie ważne. To się nie liczy. Mówił to do Polaków zgromadzonych na audiencji, ale nie do nas. Nie będziemy Papieżowi za te słowa dziękowali. Przykre prawda. Łaska płynie z nieba, a hierarchia i ludzie gardzą tą łaską.  
      Dostałem zakaz wyrycia tych słów na cegłach na podeście pomnika. To się zadepcze, Będą z boku gdzie nikt nie chodzi. Nie. Odrzucenie Łaski. Dobrze, że udało mi się o nich wspomnieć, na kartonach rozdanych młodzieży z Taize puzzlach z Pomnikiem Bożego Miłosierdzia 6 lat temu. 
      Stąd się nie dziwcie, że nie chcą was spowiadać. Ale to boli Ks. Piotrze jak się usłyszy takie słowa:  "Poszukaj sobie Jerzy innego spowiednika".  A jak się spowiadasz częściej, to cię odsyła do psychologa. Jak masz udręki diabelskie odsyła cię do psychologa. Nie do źródła Łaski danej od Pana Boga: "Chodź podłączę cię". Nie ! Człowiek cię uzdrowi.To są wszystko niebotyczne działania przeciwko łasce Bożej.  
       W ubiegły poniedziałek byłem zrobić sobie badania laboratoryjne które zleciła Lekarka domowa, Dzisiaj je odebrałem wszystko jest niby w normie, a PSA po punkcji która niczego nie leczy, spadło nawet z 6,4  do 5,4. I co z tego? Do akcji włączył bezpośrednio przed wyjazdem na pogrzeb o Jana Góry sam  Bóg, zsyłając dolegliwości, jakie w dniu punkcji ustąpiły. Jestem żertwą ofiarną i wiem, że jak przychodzi cierpienie, to coś się złego musi wydarzyć. Będę cierpiał, bo wiem za jaką sprawę cierpię, a wspominam o tym tylko dlatego, aby nie uszła mi data i okoliczności pojawienia się tego cierpienia. Dzisiaj w Trzech Króli krzyż został tylko wyraźnie, nie moimi słowy, rano potwierdzony. 
       Każdy atak na naszych pielgrzymów po skończonej pielgrzymce po trudach nocnych jest to urzędowe, świadome działanie przeciwko Łasce Bożej. Medżugorie by już dawno ukatrupili, tylko jest problem tych milionów przyjeżdżających i spowiadających się . Więc co wymyślili? Że jest to miejsce modlitwy. I tak kręcą jak mogą. No to czemu takiego miejsca nie zrobią w Krakowie, w Warszawie, przecież mają biskupów, mają księży, mają kościoły. Wybudowali Opatrzność - wielki kościół, wybudowali Miłosierdzie, tam powinny być miliony ludzi, Mają tylu kapłanów, z brzuchami, rozgadanych, z tytułami. I nic im nie idzie. 
       A wystarczy ogłosić, że pod Krakowem w Balicach stoi Chrystus i uroczyście za miesiąc, dwa, pięć  założymy mu Królewską Złotą Koronę i uznamy Go Królem Polski. Ogólnopolska akcja cała Polska zbiera złoto na królewską koronę. Włączone w to przedsiewzięcie media, prasa,  internet i znajdą się ofiarodawcy którzy chcą mieć Chrystusa w koronie. A dzieje się  przeciwnie masz czerwony płaszcz to nawet nie sprawdzą czy na plecach jest Chrystus Król i odmawiają rycerzowi Komunii Świętej. Działa jak czerwona płachta na byka.
        A jak Matka Boża zainterweniuje to mówią, że jest to miejsce modlitwy. 
       Jak mnie Jezus w nocy z soboty 28 lutego na 1 marca ubiegłego roku Jezus uzdrowił kolano, a ks. Arcybiskup Stanisław Gądecki podpisał zgodę na inskrypcję wotywną ofiarodawców pomnika Bożego Miłosierdzia o treści: Jezusowi Chrystusowi Eucharystycznemu Królowi Polski Polacy z kraju i z zagranicy z ks. prob. Andrzejem Strugarkiem  (w domyśle ofiarują ten pomnik) . 
       Oni mają problem Łaski Bożej. Tu Ks Piotr podaje przykład świetlistego krzyża na dachu kościoła w Gdańsku  w miejscu gdzie nie było żadnego krzyża.
       Dlatego Matka Boża uczestniczy w Duchu świętym w działaniu Łaski Bożej 
       Pielgrzymować wszędzie każdy może, gdzie tak biją na świecie, jak biją w naszych. Pokażcie mi taką pokorę pielgrzymów.
       Rola Maryi 
1. w cierpieniach i zbawieniu wraz z Jezusem,
2. z Bogiem Ojcem połączona w miłości do ludzi,
3. z Duchem świętym połączona w cierpieniach z powodu grzechu i poprzez działanie przeciw łasce Bożej. 
       A Kościół hierarchiczny, co oni mówią o Łasce Bożej?  Jak zabijają naszą wiarę mówiąc, że u nich się zbawisz, tam się zbawisz, że ateiści pójdą do nieba, że  bóg mahometan jest takim samym bogiem jak nasz. Dzieci nieprawdopodobne rzeczy. To jest wszystko zabijanie łaski Boga. I nikt nie ma im odwagi powiedzieć, że kłamiecie, że jest to herezja, że jest to działanie przeciwko Łasce Boga. Łatwo jest zakpić z Matki Bożej i powiedzieć, że Matka Boża nie jest listonoszem. Ona jest listonoszem: z nadmiaru Bożej łaski roznosi ją ludziom. Tylko wy nie dopuszczacie ludzi do Niej i kpicie z Niej, mówiąc, że Maryja nie jest listonoszem. Na tej płaszczyźnie już tak prymitywnej atakujecie resztki naszej wiary i miłości do Maryi (chodzi o słowa skierowane na Wykrocie do pielgrzymów w czasie homilii w kościele na zakończenie nocnej pielgrzymki.)
       Módlcie się dużo przez wstawiennictwo do Maryi. Tego wam najmocniej życzę, abyście odkryli moc Maryi w niebie i uwierzyli w Nią. 
       Dziś góra kościoła zakazuje Matce Bożej by przychodziła, by dawała rady. Nie należy się lękać zwracając się do Matki, a Maryja jest Matką, Matką Najczulszą i najbardziej kochającą ze wszystkich Matek jakiekolwiek istniały i jakiekolwiek istnieć będą. 
       Nie zmienimy nic z naszego kierunku. Kto tylko ma siły pójdzie na Wykrot.  Kto tylko ma siły będzie ją tam prosił. Nie będziemy się nigdy lękać. Na Wykrocie jest potęga Maryi. Nie lękajcie się szczekających psów. Bójcie się grzeszyć przeciwko łasce Bożej . 
      Amen.  

Brak komentarzy: