środa, 24 lutego 2016

Rządź nad nami

      1 marzec 2015 roku, godz 00:00 klęczę na Placu Zmartwychwstania przed moim Królem, w obrazie Jezusa Miłosiernego i spieram się z Bogiem: Panie mój, Boże nasz, siłę masz, siłę dasz, tylko Ty, Tylko ty Panie mój i Królu możesz coś zaradzić. Albo uzdrowisz bolące prawe kolano i będę mógł na nim klękać, albo niezależnie od pory roku, pory dnia i nocy będę modląc się do Ciebie leżał krzyżem pod pomnikiem, bo stać na modlitwie przed Tobą nie będę
        I stał się cud i od tej chwili mogę do dzisiaj klękać, na tak długo, jak tylko zechcę. Jeśli mnie coś boli to krzyże, ale te po całym dorosłym życiu spędzonym za "biurkiem" nie dziwota, że  mi nawalają.
        Tym cudem Jezu, potwierdzonym słowami "Tak może być" mojego Arcypasterza i Jego podpisem pod projektem tablicy wotywnej utwierdziłeś mnie Jezu, że spodobał Ci się mój projekt: Jezusowi Chrystusowi Zmartwychwstałemu Eucharystycznemu Królowi Polski Polacy z kraju i z zagranicy. 

       Odpowiedź na odebrany wczoraj, to jest 23 lutego list z Sekretariatu ks Arcybiskupa Metropolity Poznańskiego przyszła jeszcze tego samego dnia wieczorem. Oto jej obszerne fragmenty ubogacone moimi zdjęciami z niedzielnego 41. Różańcowego Marszu Pokutnego 

        Panie Jezu, dopóki będę głosił kazania  intronizacyjne będę się z Tobą spierał. Skoro dałeś rozkaz: spieraj się ze Mną, wybacz ale go wykonam w 100 %. Będę następował za Tobą Mistrzu jako Twój cień, abyś przyszedł i zapanował
        Proszę Cię więc, przyjmij moją miłość

Wysłuchaj nas, kiedy Cię kochamy i codziennie na kolanach wzywamy z miłości
        Tu Ci Panie dodam, Ty dobrze wiesz, że intronizacja dla nas to nie idea, to miłość

Wysłuchaj nas, którzy skłaniamy przed Tobą czoła. 
Wysłuchaj nas, którzy służymy Ci w modlitwach i postach. Wysłuchaj nas, którzy Cię kochamy
Rządź nad nami! 
(tu wyjaśniam: nie rządź nami to nie jest to, a rządź nad nami - czyli my nie mamy na nic wpływu, to zdanie jest pełne mistycyzmu i przenosi się nad inne przestrzenie; nikt z nas nie ma wpływu na Pana; mamy przychodzić do Boga z modlitwami, a nie z rozwiązaniami. 

        Wybieramy Cię i ogłaszamy Królem jako mniejszość, ale jako mniejszość decydującą, bo biorąca odpowiedzialność za losy Ojczyzny. 
        Decydujemy za tych, którzy są ślepi i głusi. Decydujemy w imieniu całego Narodu, bo mamy prawo do tego, prawo jakie daje nam miłość
         Uznaj nas za delegację tego Narodu, który choć zgrzeszył i słusznie jest teraz tak samotny, wyznaje swój grzech i błaga Cię, abyś wrócił i zasiadł na tronie Tobie Jedynemu przeznaczonym
(przypominam, to nasi ojcowie już zrobili cztery wieki temu, kiedy Matce Bożej oddali swoje królestwo i Ją uczynili Królem; dziś Bóg tylko chce abyśmy to sformalizowali; publicznie to wyznali)

       Błagamy Cię o to, co dnia, a Ty zdajesz się chętnie słuchać naszych przeciwników i powtarzasz nam Boże wciąż: Oni nie chcą
       Ale my chcemy - wysłuchaj nas. Pozwól decydować temu, kto jest największy i najważniejszy, a to nie jest rozsądek i władza, ale miłość. My jesteśmy tą miłością, która tęskni i pragnie i powtarza: przyjdź bo umieramy z tęsknoty, przyjdź i zapanuj. 
       Powiedz co mamy robić, jak przygotować drogę, ale słuchaj nas Panie, słuchaj głosu miłości.


Musimy być dumni, że Bóg sam upomina się o królowanie w naszym narodzie.
Dlatego oni nie chcą nam pokazać Polakom, że to Pan Jezus upomina się o królowanie, nie Natanek, nie grupy intronizacyjne, 

Pan Jezus upomina się o królowanie w Polsce i o królowanie w Europie. Przeciwnik o tym wie, dlatego wszystko obmurowuje coraz bardziej i brakuje mu jeszcze tylko kopuły,

żebyśmy już nie mogli z niczym wyjść. Dlatego musicie zrozumieć, że cały sens intronizacji to jest próba urzeczywistnienia Boga w całym życiu społecznym.  

A tego nie ma nigdzie - kapujecie. Dzisiaj przywódcy kościoła różnej maści są wstanie głosić kazania, gdzie ani razu nie wymienią słowa "Jezus". Słuchajcie uważnie. Patrzcie na kazania naszych przywódców. Ile razy pada słowo Bóg, ile razy słowo Jezus, czy jakiekolwiek odniesienie do Niego.
W starym mszale jaka jest głębia mądrości Boga: Prosimy Cie Panie "Wspomagaj nas Panie miłościwie w zachowaniu świętej wstrzemięźliwości".

Nas uczono jak? Jak ty będziesz chciał to będziesz wstrzemięźliwy, to się podniesiesz. Łaski nie było nic, "abyśmy powstawszy za Twoją sprawą", nie moim wysiłkiem, nie naszym zwycięstwem, "co nam czynić należy, przy Twojej pełni wypełniali", to co mam czynić należy. 

To są całkowicie inne przestrzenie, których dzisiejsza Polska nie rozumie. Pan upomina się o swoje królowanie więc chce panować we wszystkich dziedzinach naszego życia. On chce być Pierwszy, On chce być wszędzie obecny.

Moi Drodzy Polska otrzymała od Boga konkretne zadanie jako Naród. Czyli do spełnienia funkcję w tej Europie. My czynimy umizgi wobec Francuzów, Niemców w naszej duchowości, rugujemy nasze przestrzenie, a to powinni robić Niemcy i Francuzi od nas. 

Mamy jedno takie piękne orędzie w którym słyszymy: "Polsko tobie naznaczyłem Misję". Ty nie  możesz w tej linii chodzić, bo stracisz swój kierunek upodabniając się do innych narodów. 

To inne narody powinny się do ciebie Polsko upodabniać. A myśmy przyjęli ideę integracji. Co to znaczy? Że ściągamy portki, buty i boso idziemy, a oni nas ubierają swoimi ciuchami, swoją tożsamością. 

Polaku, ty już nigdy nie będziesz Polakiem. Polsko, ty nie będziesz nigdy Polską. Nie spełnisz misji, będziesz nikim, kiedy wejdziesz w myślenie Francuza.  

Te Narody już Boga zdradziły. W jednej z książek pokazałem że Żydzi stracili łaskę, stracili Francuzi i na nas to przeszło.
Dlatego Bóg mówi przychodzę do moich poddanych, aby was wezwać do wiernej służby na Moją cześć.

Przepiękne słowo dla Polski. Przychodzę wezwać moich poddanych. Bez wiary prawdziwej nie zdołacie odróżnić Mojego głosu i pójść za nim. Oczekujecie na czas próby, ale samo oczekiwanie jest już waszą próbą. 


To co się teraz u was dokonuje to najtrudniejszy okres, w którym ważą się nasze  losy i losy Polski. Nie łapcie wszystkich ogonów, choćby były ciekawe. Mamy swoją linię ustaloną. Bóg pokazuje swoją wolę i tego się trzymamy.  

Ponieważ otrzymaliście wiekowe posłannictwo aby stać się przykładem dla innych narodów, aby mogła wyjść z naszego narodu iskra pokoju dla wielu narodów musicie zrozumieć, że akt intronizacji Chrystusa Króla jest wypełnieniem woli Bożej względem waszego narodu.  

Tu niektórzy sobie wynieśli swoją wolę nad wolę Bożą.  Dlatego trują wasze umysły ideą świętego posłuszeństwa. Nie nie nie. To jest diabelskie posłuszeństwo człowiekowi, to jest neohitleryzm, pięknie ubrany w słowa teologiczne. 

Bo nie widzą w dziele intronizacji, że jest to wola Boża. Że to nie wymyśliliśmy my współcześni, którzy otrzymaliśmy łaskę. Ten problem był już przed II wojną światową, nie że nagle teraz wyszło. 

Przychodzi czas, który się w planach Bożych wypełnia. Więc  Bóg sobie nie pozwoli żeby to nie fermentowało. Oni nie są wstanie zagłuszyć idei intronizacji więc próbują jeszcze temu czy tamtemu obciąć głowę,

 ale fermentacja powoduje, że ciasto rośnie we wszystkie strony. Oni już tego nie opanują, nie są wstanie. Bo Bóg musi pokazać światu, że intronizacja jest wolą Boga. 
      Kiedy będzie rozdział intronizacja - iskra jeden z podpunktów będzie brzmiał że Naród jest też iskrą. Nasi sprytnie to poustawiali z szacunkiem do Ojca świętego , ale pokazali tylko jeden aspekt, że tą iskrą jest Jan Paweł II.  

Papież umarł więc w związku z tym nie będzie intronizacji. Czyste - jacy to są spryciarze. Zrobili tylko jedną stronę interpretacji iskry, a ja wam pokażę kilka rzeczywistości "iskry". Z naszego narodu ma wyjść iskra pokoju dla wielu narodów.  Intronizacja to nie jest sprawa tylko Polaków, to jest sprawa całego świata. Polaków na tyle, że my mamy być tym Bożym wulkanem, który wybuchnie. 

A Oni cały czas ćwiczą jak w Czarnobylu. Leją beton, beton i beton. I co jakiś czas słyszymy że znowu w Czernobylu pękł ten kaptur betonowy, znowu zatrucie i mamy w Polsce taką famę, że jak coś z Ukrainy to już choroba.

I oni  coś podobnego chcą uczynić, że intronizacja to choroba, to już są natankowcy. Jaki to jest przebiegły diabelski system. Gdziekolwiek się pojawi iskra to już mówią mały natanek,  nowy natanek, żeby pokazać, że cała Ukraina znowu jest chora. A to nie jest prawda.

Dlatego przypominam akt intronizacji Chrystusa Króla jest aktem wypełnienia woli Bożej. Episkopat chce czy nie chce intronizacja w Polsce będzie. Więc pamiętajcie jest to plan Boży wzgl. Polski.


Wiecie jaka musi być niewiara połączona z nieświadomością, że naród tego nie chce zrobić? Wiecie jaka musi być ślepota, taka sama jaka w wielki piątek ogarnęła Jerozolimę. I tu musicie pamiętać że każdy naród ma inną misję, tak jak każdy z nas

Od wszystkich pragnę miłości mówi Bóg, ale nie jadnakowej. Od Polski wymagam więcej, bo więcej ją obdarowałem. Dlatego moja mowa do Polski jest trudniejsza

Bo któremu narodowi Bóg dał Maryję przez łaskę objawienia się Matki Bożej komuś obcemu, rozumiecie to. Nie Polakowi, bo to by było tak, jak z Bożym Miłosierdziem, gdzie niemieccy biskupi mieli awersję do Polaków i blokowali Miłosierdzie no bo był tam kolor biały i czerwony. i jest to narodowo - nacjonalistyczne, bo Polacy to wymyślili, tak jak flaga narodowa. Tak się zachowują ci co wiary nie mają, wiedzy teologicznej nie mają. Pełnijcie moją wolę, którą wam objawiłem, zbawienie tego narodu , dokonuje się przez ofiarę jakiej zażądałem.
Ja Bóg  daję wam możliwość zbawienia swoich dusz , ale również spłacenia części win. Na sądzie będę rozliczał Polskę z wypełnienia mojej woli. 

Wiecie jaka jest odpowiedzialność przed Polską, przed naszymi biskupami, że oni jeszcze mają problem z decyzją? Dzieci to jest  proste: coś musieli zjeść. że rozum jest obciążony. Bóg nas będzie rozliczał z wypełnienia woli Jego, a tak samo każdego Polaka.  

Czyli moi drodzy Jeśli przez Polskę Bóg przewidział łaskę dla Niemców, a myśmy tego nie uruchomili kogo będziemy mieli na barkach jeszcze Niemców.  A jak przez Polskę przewidział jeszcze Francuzów to dojdą jeszcze Francuzi. A jak przewidział że przez polskę wszystkie narody mają otrzymać łaskę a my to blokujemy, no to wszystkie narody staną na naszym sądzie ojczyźnianym i wystąpią przeciwko Polsce, tak jak zamordowani przez Piłsudskiego którego zamordowane w pogromie majowym dusze go oskarżały w godzinie śmierci.

Dlatego rozumiecie we mnie tę gorączkę "złota" to jest tak oczywiste i tak proste że oni nie są w stanie tego pojąć? Kto ich zablokował? Komu służą? że  Boją się rozlania morza łask na Polskę, a przez Polskę na inne narody? 

Dzieci nieprawdopodobny altruizm łaski, o której mówi list do Filadelfian, że przyjdą do Ciebie i będą korzystali obficie z ciebie. Cytujemy teksty mistyków, że przyjdzie czas , że będą się uczyli języka Polskiego, że Polska jest na piedestale, to umiemy o tym opowiadać. Ale ten punkt odpalenia rakiety POLONICUM światowego jest w zasięgu ręki. Boją się nacisnąć guzika. 80. lat blokują  blokują jak wścieknięci.

Dlatego musicie zapamiętać Polacy, że nie cały zachód i nie cały wschód posiada Matkę za Królową, tylko Polska ma królową za Matkę.   

Wiązanie się z zachodem to śmierć dla narodu i Kościoła, a możemy im pomóc. Nie chcą,  będą mieli III wojnę światową.  

Brak komentarzy: