czwartek, 31 marca 2016

Intronizacja Jezusa na króla Polski a Biskupi środa 30 marzec 2016

        Jak bym powiedział publicznie, że sytuacja kościoła jest trudna, to byłbym kłamcą - rozpoczął wczorajsze pierwsze kazanie z cyklu "Intronizacja Jezusa w Polce a Biskupi" - ks. Piotr Natanek. Przytaczam je w całości, bo to jak dotychczas najważniejsze dla mnie kazanie ks Piotra. 
       W wymiarze realnym, kto zna trochę prawdy, to sytuacja Kościoła jest dramatyczna. (katastrofalna).
       Ukochany Ojciec Święty, jest święty Jan Paweł II, na rok 2000 wyniósł, pokazał nam świadectwa, filary Kościoła, nowej ewangelizacji, na czym zbudowana jest myśl przewodnia Kościoła, myśl ewangelizacyjna, że są efekty. Mówił o Opust Dei i o Legionistach Chrystusa o ojcu Marceli Micialuktóry założył Legionistów Chrystusa. 
       W paru ostatnich tygodniach, moi Drodzy w Rzymie udzielono zwolnień ze święceń kapłańskich  300. legionistom. Nie wnikam co tam się działo. Ojciec Marcial Maciel (Degollada) przemawiał na Placu Świętego Piotra jako jedyny z duchownych. To był wzór ewangelizacji. Okazuje się, że tych kapłanów zwolniono od święceń, i słusznie, bo byli do święceń przymuszeni. Stosowano podobną metodę jaką się dzisiaj nas straszy - posłuszeństwem - a nie uwzględnia się sumienia człowieka i jego woli. Zastosowano metodę tyranii ducha. 
        Na czym to polegało, w krótkich słowach. My wiemy, my przełożeni twoi wiemy, że ty masz powołanie, choć kleryk mówi:  ja nie czuję. My wiemy, że ty masz powołanie i my ci mówimy, że jak rzucisz sutannę, to ty poniesiesz ciężkie kary. Będziesz ukarany przez Boga. Przecież to jest herezja. Na dniach ostatnich  zwolniono 300 legionistów ze święceń kapłańskich. 
        Końcówka pontyfikatu Papieża (JP II) to jest dramat. On o tym nie wiedział Dzieci. On nie wiedział, kto mu podsuwa do nominacji kardynała jednego czy drugiego. To się działo poza sferą wtajemniczonych, a których, oni już dobrze wiedzą...

       Wielka wojna o intronizację trwa w Kościele od dobrych już paru lat. Między innymi ja szczęśnik czy nieszczęśnik jestem ofiarą tego wszystkiego...
        W Kościele Polskim jest totalna wojna. Czasami wam pokazuję pewne fronty, o których nic nie wiecie, ale do historii one przejdą, jak nazwałem "Ośmiornica Krakowska", drugi front, który się tworzy pod sukienką radyjka. Śmiertelnik kompletnie nie rozumie co się dzieje. Twórcy dzieła są nieświadomi, jak są rozpracowywani od wewnątrz, wierni są przekonani, przecież oni wszyscy mówią pięknym językiem, występują na falach, piszą artykuły, występują w gazetach, przeczytasz i wydaje się, że są nieskazitelni. 
       Tyle mojego wprowadzenia do tematu "Intronizacja a Biskupi - powiedział w pierwszych 5. minutach suspendowany ks. dr Piotr Maria Natanek.

A teraz posłuchajmy co mówią orędzia
      Będę unikał maksymalnie jakichkolwiek analiz. Żyjemy w czasie, jak wam pokazałem, kiedy ze mną jest prowadzony dialog przez kard. Rawadiego. Że istnieją w Kościele Katolickim integryści, którzy posądzają biskupów, że są masonami. Integrysta w tym języku, to jest taki fanatyk, to taki islamita, któremu się bomuwiesi i bum
      Muszę wam jasno powiedzieć, że Wysoki Dostojnik Kościoła na Watykanie, na końcu kwietnia tego roku, odprawi uroczystą Mszę świętą z okazji 111 rocznicy powstania Klubu ROTARYDawniej, jak robiono imprezę Lucyfera robiono to incognito. Dziś wszystko ... " Klub Rotary to jest Drodzy Państwo tim literatów, malarzy, poetów, piosenkarzy, którzy na każdym blogu uwielbiają Boga." Podałem wam Drodzy Państwo definicję w cudzysłowie.

       Są w waszym kościele hierarchowie, biedny będzie ks. abp Andrzej Dzięga, bo dał na to Nihil obstat - czyste, nic się nie dzieje, nie przeszkadza to - Są w waszym kościele hierarchowie, którzy dla uzyskania tytułów stali się poddanymi ideologii rządzących.  
       Matko Boża trzymaj mój język, abym nie powiedział nic więcej co jest tylko w tych tekstach. Tylko wam rzuciłem dwa hasła twórcze, które będą kiedyś modus vivendi dla zrozumienia historii: ośmiornica krakowska i pod sukienką radyjka, albo pod spódniczką radyjka. 
       Są tacy, którzy zupełnie nie rozumieją, że oddanie należnej czci Bogu na kolanach jest drogą do odnowy Narodu.
        Dlatego musicie się modlić za waszych przewodników duchowych, ponieważ hierarchowie są podzieleni. Dzieci jestem dumny z was, nie ma biskupa polskiego, który by nie był omadlony przez nasze żertwy ofiarne, czy za kapłanów, czy Margaretki. Niektórzy jak łomżyński to otrzymali po kilkanaście od naszych Margaretek za Niego.
        Nie mówią chodzi o biskupów  jednym zdaniem w obronie Narodu. A jest to znak, że nie są gotowi do przyjęcia Królestwa Chrystusowego na waszej ziemi. 
        Dlatego robią wszystko aby na tym oddaniu listopadowym nie padły słowa: Intronizacja - Jezus Chrystus Król Polski. 
        A to jest znak, że nie są Oni gotowi do przyjęcia Królestwa Chrystusowego na waszej ziemi. Oni nie są przygotowani do słuchania ludu Bożego.
        Metoda Kościoła w Polsce jest ta sama co ich przywódcy legionistów Ojca Marciala Maciela: My wiemy, że ty masz powołanie, a jak porzucisz kapłaństwo czekają cię kary Boże. To jest ta metoda. A gdzie jest sumienie? A gdzie jest wołanie ludu Bożego? Gdzie wola człowieka? 
        Ponieważ oni nie są przygotowani do słuchania ludu Bożego. Ponieważ niewielu z nich integruje się z nimi. Niestety stali się ofiarą ataków, ulegli pokusie i wpadli w sidła politycznych intryg, ponieważ przeciwnik także doskonale wie, że kiedy uderzy się w pasterza to rozproszą się owce. 
      Żeby te mechanizmy zrozumieć: jest wojna - moi Drodzy, mówi ks Piotr Natanek - o Najwyższy Trybunał Konstytucyjny w Polsce, a tu Szef Trybunału otrzymuje order papieski. 
     Żebyście zrozumieli te intrygi, w co my zostali wciągnięci. Módlcie się za waszych Pasterzy, módlcie się za Kościół w waszej Ojczyźnie. Nie odwracajcie się od Kościoła, bo musicie pamiętać, że wszyscy jesteście poddani próbie, także i hierarchowie. 
     Bo nam próbowano stworzyć (wrażenie), że nasi hierarchowie to są święte krowy indyjskie. Że oni są nieskażeni grzechem pierworodnym i jego skutkami i wszystko co robią jest the best
    Ale i my popełniamy te same błędy. Ja dzisiaj kapłanowi przyjacielowi wyjaśniałem, że to jest totalna choroba w którą i ty wchodzisz, i ksiądz wchodzi i ja. My też kamuflujemy siebie. Łatwiej nam jest rzucać kalumnie na innych. Dzieci nikt z nas tu nie jest winny. Znając ten dramatyczny obraz rzeczywistości Kościoła w Polsce błagam was nie opuszczajcie kościoła. Bijemy się aby był On odnowiony.
Wiem, że te słowa są konkretne. Mogą być bolesne. Wiem co mi za nie grozi... 
      Ale inaczej nie da się poruszyć ich sumień.
      Oni także, hierarchowie powinni mieć świadomość, że są pasterzami Narodu, który został wybrany i powołany do dawania świadectwa innym narodom. W tej próbie i w tym czasie powinni utożsamiać się ze swoim Narodem dla ratowania jego moralności, a przede wszystkim wierności wobec ślubów i Bożych praw.
     Teraz dla polski nachodzi test Prawdy, dla Rządu i dla biskupów. Polacy zebrali 100 tys. podpisów o obronę życia nienarodzonego. I złożą teraz to w Sejmie. To będzie egzamin prawdy dla naszego Rządu, dla PiS-u i dla Arcybiskupów. I zobaczycie jak będą ćwierkać jedni i drudzy. Dlatego schylam głowę i składam hołd przed tymi wszystkimi, którzy byli inspiratorami tej akcji ... 
  
       Moi Drodzy! Pan Jezus w różnych miejscach świata wołał o tym dramacie, o sytuacji Kościoła o której mówi i u Adama Człowieka, czy w naszych orędziach. Są setki miejsc na świecie, gdzie przez swoich wybranych Pan Jezus przedstawiał tę sytuację Kościoła.
       Mój Syn - mówi Matka Boża - już w wielu miejscach świata wołał, jednak nie godnie jest przyjmowany i odnowa Kościoła musi nastąpić poprzez takie dusze, poprzez najmniejsze dusze, które nade wszystko najmocniej ukochały Pana. 
Chrystus wiele razy powtarzał wam jak bardzo upokarza Go wasza niewiara i nieświadomość
       Pamiętajcie z nieświadomością idzie brak wiedzy
To wy tworzycie Kościół Boży, jesteście Jego członkami, no bo biskupi też nie słuchają ludu Bożego w Polsce. 
Jest tylko jedna opcja, jakie są optyki, nie chcę wyszczególniać, żeby nie wkładać kija do mrowiska i ta optyka rządzi. Ale nie jest to optyka ani moralna, ani Boża, ani narodowa.  
      To wy tworzycie Kościół Boży,- mówi Matka Boża - jesteście Jego członkami. To jaki jest Kościół od was zależy. To na was jest teraz pełna odpowiedzialność przemiany wewnętrznej Kościoła i powrotu do Jego korzeni, ale nie w tym sensie w jakim mówią wam uczeni w piśmie. 
      Dlatego rozumiecie dzisiaj w tych ogłoszeniach pokazałem wam co się działo z Encyklopedią ks. bpa Michała Nowodworskiego, którą kupiłem 30 tomów.  Żadne hasło o które pytałem wszystko jest podawane fałszywie, przez osoby najbliższe stojące przy mnie. Jest to problem czy to nieświadomość, czy to jest głupota, czy to jest opętanie?...  Takie sobie pytania postawcie sobie w tym naszym działaniu.  Pewne działania diabeł przegotowuje już od wielu, wielu lat. Do wnętrza potrafi wcisnąć gońców przygotowując ich przez świętość i pobożność ... Dzieci drogie
      Nie myślcie, że ktoś, kto czyni cuda, uzdrawia, podnosi chromego, że jest za każdym razem od Pana Jezusa. Matka Boża w La Salette was przestrzegła przed tym: Będą znaki, które nie będą pochodziły ode Mnie. 
        ...powrotu do  korzeni, ale nie w tym sensie w jakim mówią wam uczeni w piśmie. Nie do czasu Apostołów, ale do niedawnego czasu poprzedzającego czas w którym szatan został wypuszczony na ziemię w 1864
         Papież ogłosił błędy świata i szatan oficjalnie buszuje w Kościele.  Zbieram te wszystkie stare materiały by odtworzyć ramy Kościoła z tego czasu, kiedy szatan został wypuszczony na ziemię. Dlatego dziękuję wam za wszystkie stare książki. Dziś dostałem modlitewnik z 1830 roku. Dzieci mam bazę. Kapujecie mam bazę. Dzieci mam z czego budować.  
        Nie do czasów Apostołów, bo to wszystkie ruchy heretyckie głoszą  Ja nie mogę ich wam wymieniać, bo bym miał wojnę ze wszystkimi. Ale wy macie tyle rozumu i słyszycie wszystkich heretyków, że musimy powrócić do czasów Apostołów. To są heretyckie ruchy w Kościele, które mają pieczątkę kościelną w Kościele.
     ... ale do niedawnego czasu, poprzedzającego czas w którym szatan został wypuszczony na ziemię w 1864. by dokonać dzieła zniszczenia Kościoła na ziemi. Wszystkie postawy liturgiczne poprzedzające ten czas były bardzo nabożne i uniżone względem Boga.  
       Zapamiętać sobie; mamy rok 1864:  Encyklika Papieża Quanta cura. Matka Boża w La Salette w 1846 mówi: po 1864 roku będzie demon wypuszczony, bo Papież ogłosi błędy świata. Dzieci, 80 błędów zwanych Sylabusem.

      Modernizm w Kościele Bożym ma za zadanie, żeby owieczki zatraciły wiarę w prawdziwość Sakramentów Świętych. Będą wam zarzucali nieposłuszeństwo wzgl księży. Jest to orędzie z 11 06. 2010. Jeszcze was Pan Jezus nie narodził do tego ruchu 

        A Matka Boża mówi Ja wiem, że będą wam zarzucali nieposłuszeństwo wobec księży ale moje dzieci czy Chrystus nie był szykanowany, dokonując cudów w szabat, również on poprzez miłosierne uczynki sprzeciwiał się prawu. Ale czy miłość nie jest prawem sama w sobie? Moje dzieci klękajcie na kolana. Tylko wasze kolana mogą odnowić Kościół. Tylko wasze ofiary mogą odnowić serca tego ludu
      Kapłan który wam klęczącym na kolanach, nie udziela Komunii Świętej, czy biskup, pamiętajcie jest sługą szatana. Dzisiaj mówię to mocno, bo nie wiem ile mi dni zostało do życia. Więc wam mówię kapłan czy biskup, który nie udziela wam Komunii Świętej na kolanach i posądza was o nieposłuszeństwo jest sługą szatana. Dlatego dzisiaj dyktowałem wam i dziękowałem pani Kasi za książkę Marcina z Kohen: Wykład o Mszy Świętej.  bo Oni tego nie strawili, Oni tego nie przegryźli w związku z tym nie rozumieją. Dlatego was ścigają. Dlatego was prześladują, dlatego was nienawidzą, że uklękacie. Polskę i Kościół da się tylko uratować i odnowić padając na kolana.
       Tylko wasze kolana mogą odnowić Kościół. Tylko wasze ofiary mogą odnowić serca tego ludu. Nie bójcie się! Nie pobłądzicie.
      To Dzieci pierwszy punkt. 

      Przechodzę do drugiego: Jest prawdą, że niektórzy hierarchowie w Kościele polskim weszli w układy ze złem.
      Układ ze złem to jest Dzieci masoneria. To jest urzędowe podpisanie dokumentu. Stąd mamy ten dialog między mną a Watykanem. Czekam na ripostę kard. Gianfranco Ravasiego. Niech mi powie co on o .... Ja Go nazwałem mydlarzem. Mydlarz pierwszej klasy, czyli mydło rozpuścisz w wodzie jesteś czysta, ale tego się już nie da pić. Dlatego są gazety, które sprytne artykuły piszą: Trwa w kościele spór, posądzenia, że niektórzy należą do masonerii. To piszą tak ich gazety, żeby wśród was zasiać niepokój. Wy je prenumerujecie, czytacie, wy nie wiecie jaki to jest tam lis ukryty. 
      Cytuję zdanie, to nie jest moje; " Jest też prawdą, że niektórzy hierarchowie weszli w układy ze złem, zwrócili się ku fałszywie pojętej tolerancji dla różnych środowisk, które narzucają temu narodowi zupełnie obce prawa...
      Jeśli nasz rząd obroni się przed wytycznymi Unii co do  imigrantów - Polska wytrwa. Bo wraz z narodem innych ciał wchodzi całkowicie inne prawo, inna kultura ...  Całe media są na ich służbie, więc my będziemy tylko integrystami, fanatykami, niedobrzy Polacy, bo się przy nich żegnają, bo przy niosą krzyż, a oni cierpią widząc krzyż. Natomiast na ich bezeceństwa, na ich gwałty, mamy patrzeć z otwartymi rękoma. To już szanujmy ich gwałty ale wy też szanujcie mój krzyż. My tu się musimy bronić. Szanuj moją ziemię Polskę
        Usunięcie zła nie dokona się poprzez wchodzenie w układy ze złem. Stąd też modne programy duszpasterskie biskupów w Polsce: " Dziedziniec pogan". To jest tego typu. A Bo dał mi tę łaskę, że ich znam, tych wszystkich głośnych krzykaczy, z tego feretronu współczesnych faryzeuszy. Więc znam ich jak lisów. Z niektórymi pracowałem 25 lat, z niektórymi mieszkałem w jednym budynku, z niektórymi byłem w seminarium. Więc wiem co on kryje pod pojęciem dziedziniec pogan. Wchodzenie w układy ze złem w wymiarze tolerancji. Dzieci to jest takie hasło. Taka jest definicja hasła Dziedzińca pogan. 
        Usunięcie zła nie dokona się poprzez wchodzenie w układy ze złem, lecz poprzez radykalne przeciwstawienie się... 
        ......
Momentami muszę być radykałem, bo inaczej każecie mi wszystko zasymilować. 
       Dzisiaj narzucono wam neoliberalizm i ustrój państwa światowego i ponadnarodowego. Zachłysnęliście się materializmem, który sprowadza wszystko do posiadania wszystkiego oprócz posiadania Boga.

     Idziemy za naszymi orędziami. Matka Boża mówi: 
Część patriarchów kościoła tu chodzi o Polskę sądzi, że zdoła spłacić swój dług wierzycielom, że zdoła nakarmić ich cielesność i złość i wówczas będą już wolni i wtedy się nawrócą.  
       Dzieci bądźcie rozważni - mówi Marka Boża...
       Wy nie wiecie jacy są bezwzględni wasi wierzyciele.  
Jak wy myślicie? Przed synodem o małżeństwie i rodzinie na Watykanie jeden z naszych rodaków kapłan Polak ogłosił się i przedstawił swojego męża. Czy on to zrobił sam od siebie? Do końca życia będzie miał rentę zagwarantowaną, bo normalny chłop pod czterdziestkę występuje przeciwko firmie. Kto mu da jeść? Gdzie się taki załapieWięc wierzyciele gwarantują mu wszystko, ale teraz będą żądali dalej, żeby był szefem gazety, otworzą religijny kanał, jego ustanowią gwiazdorem. On myśli, że on im spłaci. Nie! On im nic nie spłaci. Oni go zakatrupią. 

        Więc powtarzam to zdanie to jest sierpień 2010, dopiero wyszedł jeden tom orędzi.
        Część patriarchów kościoła sądzi że zdoła spłacić swój dług wierzycielom, że zdoła nakarmić ich cielesność i złość i wówczas będą już wolni i wtedy się nawrócą
        Bądźcie rozważni i do wszystkich biskupów, którzy zdradzili Pana Jezusa, Kościół i nas, przez przynależność do masonerii mówię (znowu cytuję słowa Matki Bożej): 
       Judasz wziął pieniądze i wydał Syna Bożego, ale czy po dokonaniu tej zbrodni był już wolny? Czy był zdolny do nawrócenia? Poprzez każde nieposłuszeństwo łasce Bożej i Bożemu natchnieniu oddajecie się drodzy biskupi we władzę diabla. To jest wieczny wierzyciel. Skończycie u niego w komnatach. 
       Tego długu nigdy nie zdołacie spłacić. Im więcej mu płacicie to znaczy im więcej zdradzacie.kościół i nas tym silniej jesteście mu zadłużeni, bo płacicie mu daniny za jego własność i stajecie się jeszcze więcej zniewoleni poprzez tego nieczystego i chytrego ducha.  Wpadacie w pułapkę bez wyjścia i w końcu nastaje moment ostatecznej zdrady, moment decydujący o życiu lub śmierci duszy. Od tej chwili Laska Boża nie ma już dostępu do duszy, aby mogła rozświetlić umysł i ukazać Prawdę
        Każdy hierarcha, który zawarł pakt z masonerią czyli z Lucyferem, ma zablokowany dopływ łaski Boga do niego. Rozumiecie! Stąd też potrafią tylko jedno robić: budować kult jednostki. To jest neo stalinizm, który przeżywamy w Kościele. Czyli  usunąć tabernakulum z kościoła i dać tam swój  tron biskupi, no bo on już na Boga nie odpowiada. To są przedziwne mechanizmy, które dopiero człowiek zaczyna rozumieć czemu to się dzieje? Bo jakby on służył Bogu, nigdy by tabernakulum nie usunął z katedry i nie wniósł swojego tronu.   
      Jesteście świadkami, w waszych świątyniach, gdzie macie tron na środku kościoła, przy ołtarzu, wywyższenia szatana.     
      Dzieci wiem, że mocne słowa mówi ks. Piotr Natanek, ale ten chytry duch jest przebiegłi wy biedni pozbawieni jesteście Łaski Bożej, bo ona nie ma dostępu do duszy, aby mogła rozświetlić umysł i uzyskać Prawdę, bo dałeś się na służbę demona.
      Od tej chwili jesteście drodzy Pasterze, czy Arcypasterze, niewolnikami szatana, on Was prowadzi i gubi. Żądacie posłuszeństwa sobie, łamiąc sumienia, łamiąc wolę. 
      Dzieci , takiej zbrodni wzgl owiec jeszcze w Kościele nigdy nie było. 
      A później ci, których przekabaciliście, argumentując swoją przynależność do szatana mówią, że jesteśmy posłuszni Kościołowi 
       Ty nie jesteś posłuszny Kościołowi tylko biskupowi na służbie demona
       Od tej chwili jesteście niewolnikami na służbie szatana. On was prowadzi i gubi.

        Z tej niewoli może was wybawić tylko Bóg. Ale czy zechce? Klub Rotary, Emki,  inne wszystkie paramilitarne organizacje masońskie, Dzieci, to jest jeden pion.  
       Z tej niewoli może was wybawić tylko Bóg. Ale czy zechce? Przypominam Judasza bogobój, mordercę Boga nie wybawił już Bóg....

       Do mojego przyjaciela kapłana dzwoni polski jezuita, upomina go meilem: Ty głosisz teologię szatana! On mu odpowiada grzecznie: To jezuici głoszą w Polsce teologię szatana, mówiąc, że piekła nie ma, że diabeł się nawróci i niwelują te przestrzenie. Jezuita odpowiada: ostroś odpowiedział. Koniec dialogu meilowego. Ostroś odpowiedział...

       Z tej niewoli może Was Biskupi wybawić tylko Bóg. 
       Ale pytam Was Biskupi czy zechce? Jeśli Was ruszyło sumienie jest edycja polska o dzienniczku duszy, o objawieniach mistycznych służebnicy Bożej Józefy Menendez. Tam jest cały rozdział o jej podróży do piekła i do czyśćca. Jest o spotkaniach jej z osobami duchownymi. Poczytajcie! 
       Czy oddana diabłu dusza pyta Matka Boża jest zdolna wyprosić tą łaskę? I bolesne słowa Matki Bożej: Judasz tego nie potrafił
       Dlatego też, nie dziwcie się, że słyszycie wiele kazań. One są piękne o tolerancji, o humanitaryźmie, ale nie ma w nich o Panu Jezusie
       Dlaczego tak się dzieje
       Bo kto nie ma ducha Bożego nie może wypowiedzieć słów Jezus jest Panem. Jak więc ma błagać Pana o litość? Jak ma okazać uniżenie i żal? Dlatego taka bitwa jest o intronizację i jej nie chcą. Bo tu nadchodzi Pan i Król. 
       Dlatego kto obawia się ludzi, już oddaje się w niewolę szatana. 
       Mówi Matka Boża mocno. Kto obawia się ludzi, już oddaje się w niewolę szatana. Ufajcie tylko Bogu i tylko Jemu spłaćcie wasze długi. To On was wykupił z niewoli grzechu i tylko Jemu należą się wszystkie wynagradzania. Jemu spłacajcie a nie pożałujecie. 
       Dlatego pamiętacie nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, ani od śp Prezydenta, ani od Premiera, ani od żadnego z Biskupów na mój list otwarty. Tylko doszły mnie słuchy, że ich obraziłem
      Nie możecie dwom panom służyć - mówi ks Piotr Natanek. Spotka Was los jaki spotkał Piłata. Te słowa podyktował Pan Jezus. Ja je tylko wstawiłem do listu. Obrazili się nie na mnie, tylko na Pana Jezusa
      Czy mi udowodniono brak w nich miłości
      Czy pokazano, że jestem heretykiem? 
      Mocno a subtelnie. Obrazić się muszą
      Mają problem w jakiej koszuli są? 
      Koszula kościelna jest czarna, różowa jest masońska. Wy kolorów nie znacie więc daję intensywną, żebyście wiedzieli jakie są koszule. 
      Ufajcie tylko Bogu i tylko Jemu składajcie Wasze długi. To On was wykupił z niewoli grzechu i tylko Jemu należą się wszelkie wynagradzenia. Jemu spłacajcie a nie pożałujecie.To jest moja nauka ku przestrodze tych, którzy igrają własnym życiem i nie boją się Boga. 
         Miałem sen, który przekazałem Ks. Kardynałowi. Słuchał mnie. Mówię: przyszedł do mnie Ksiądz Kardynał, płakał jak małe dziecko, i błagał o spowiedź. Kardynał na mnie patrzy. Mówię Księże Kardynale żebyś zdążył się zbawić! Trzy lata temu to przekazałem mojemu Szefowi. Mam czyste sumienie. W rozmowie w cztery oczy. Kardynał mnie otaczał na tym spotkaniu totalną miłością. Zresztą nie było żadnego spotkania, żebym nie czuł, że mnie kocha. Ale ja też jestem zatroskany o Jego duszę i On dobrze rozumie moje słowa i wie o co chodzi. 

      To Pan Jezus wykupił nas z grzechu i tylko Jemu należą się wszystkie wynagrodzenia. Jemu spłacajcie a nie pożałujecie.
Nie płaćcie długu zdrady masonerii.

       Błagam Was, Drodzy Biskupi ,bądźcie wierni Najwyższemu Sędziemu. Wykonajcie wolę Boga, która brzmi następująco:   Pan Jezus chce, aby Polska ogłosiła Go Królem Polski i dokonała intronizacji. Taka Jest wola Boga. Wszystkie inne rozwiązania tej kwestii będą Waszym mydleniem. Odpowiecie przed Majestatem Najwyższego Sędziego. Żaden z Was nie uniknie rozliczenia i kary.  
       Poszukajcie Jego dróg w ubóstwie, wyrzeczeniu i modlitwie, a Duch Boży wskaże Wam prawdę. Nie prześladujcie niewinnych. bo Bóg Ojciec zawsze wcześniej czy później  ujmie się za nimi i doświadczycie wielkiej nędzy .Bóg jest wierny tym, którzy Go miłują, jest ich obroną i mocą. Bądźcie bardzo roztropni wymierzając chłostę świętym Bożym.     
         Jeszcze raz ślę przestrogę do Polskich Arcybiskupów Uczonych w Piśmie. Nie prześladujcie niewinnych, bo Bóg Ojciec zawsze prędzej czy później ujmie się za nimi i doświadczycie wielkiej nędzy. Bóg jest wierny tym, którzy Go miłują. Jest ich obroną i mocą. Bądźcie roztropni wymierzając chłostę Świętym Bożym 
       Amen!
ps: 
        Dzisiaj powiedziałem memu spowiednikowi, od czego zacznę kazanie. Powiedział mi jesteś bardzo odważny. Odpowiedziałem mu: Mnie nie pozostało nic innego jak tylko Bóg i śmierć. Zdaję sobie sprawę jak dziś te słowa były mocne. W następnych kazaniach poprowadzę was poprzez następne orędzia i wołania do naszych biskupów, aby się opamiętali i zrobili intronizację i ogłosili Pana Jezusa Królem Polski.
      Amen!

Brak komentarzy: