niedziela, 13 marca 2016

Modlitwa błagalna o Intronizację osoby Jezusa Chrystusa Króla w Polsce.

Od miesiąca wracam do fragmentu Łukaszowej Ewangelii o kuszeniu Jezusa na pustyni (Łk 4, 6 - 8). Ojczyzna nasza, mimo że w Europie, znalazła się sama jakoby na pustyni. 
       I rzekł diabeł do Jezusa: 
      "Tobie dam potęgę i wspaniałość wszystkiego, bo mnie są poddane i mogę je odstąpić komu chcę. Jeśli upadniesz i oddasz mi pokłon, wszystko będzie Twoje. Odpowiedział mu Jezus "Napisane jest << Bogu swemu będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz>>". 
        W tej scenie tkwi sedno intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Bo są tacy wśród nas, także uważający się za członków Kościoła Katolickiego i to na różnych stopniach w hierarchii, którzy Jezusowi przedstawiają taką oto ofertę: 
       I rzekł grzeszny, pyszny człowiek (tu każdy może wstawić konkretną osobę np: mason, heretyk itp, ale może i wstawić grupę osób o określonych demokratycznych poglądach) do Jezusa: 
       "Tobie Jezu dam potęgę i wspaniałość, bo mnie poddane są Media, Trybunały i Komisje. Mogę je odstąpić komu tylko zechcę. Na czołówce Wyborczej ogłoszę na całą stronę, by cały świat to obejrzał, że Zmartwychwstały Eucharystyczny Jezus Chrystus jest nie tylko Królem Wszechświata ale, jak sobie tego życzysz, że jesteś KRÓLEM POLSKI, Pozwolę na ustawienie w centrum Poznania Pomnika Wdzięczności, a z kasy miasta Poznania Twojej figurze zafunduję złotą koronę. Tak, jak o Arcybiskupie Wielgusie, tak o Tobie, ta sensacyjna informacja natychmiast obiegnie cały świat. Jest tylko jeden warunek: upadniesz i oddasz mi pokłon. Pamiętasz, trzy razy padałeś na Golgocie. Co to dla Ciebie upaść po raz czwarty, Pomożemy Ci się podnieść. Już nie raz skandowaliśmy "Pomożemy!" 
       Nie rzucił na niego przekleństwa, nie powiedział mu nawet: "TY KŁAMCO" . Z miłością i miłosierdziem wskazał na I przykazanie dekalogu i zacytował Pismo << Bogu swemu będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz >>.  

      Ojcze Niebieski, błagamy Cię i prosimy, wysłuchaj naszego wołania, wołania całego Polskiego Narodu. 
      Tak bardzo pragniemy, aby nasz Pan i Zbawca Zmartwychwstały Eucharystyczny Jezus Chrystus został uznany Królem naszego Narodu i państwa. 
       Polecamy Ci wszystkich tych, którzy mają zamknięte serca i nie chcą przyjąć królowania Pana Naszego Jezusa Chrystusa. 
      Błagamy Cię, Ojcze Niebieski, wysłuchaj naszego wołania i dotknij wszystkich tych serc, aby się otworzyły na wielką Miłość Bożą, aby zapragnęły przyjąć Pana i Zbawcę, Zmartwychwstałego Eucharystycznego, Twojego Syna Jezusa Chrystusa. 
      Oto my, dzieci Twoje, błagamy Cię o tę wielką łaskę, aby Twój Zmartwychwstały Syn był przyjęty przez cały Polski Naród, aby został uznany Panem i Władcą, aby ludzkie serca uwielbiały Jego Święte Imię. 
      Ojcze Niebieski, wysłuchaj naszego wołania i spraw, aby to się mogło dokonać, aby te wszystkie łaski przygotowane dla naszego Narodu, mogły na nas spłynąć. Abyśmy się stali Królestwem Twego Syna, aby On mógł nas prowadzić do wiecznej szczęśliwości, abyśmy tam doszli i spotkali się z Tobą na wieki wieków. 
      Amen.

Brak komentarzy: