środa, 23 marca 2016

Modlitwa o rychłą intronizację osoby Jezusa Chrystusa na Króla Polski.


      Ojcze Niebieski, błagamy Cię i prosimy, wysłuchaj naszego wołania, wołania całego Polskiego Narodu. 
      Tak bardzo pragniemy, aby nasz Pan i Zbawca, Zmartwychwstały Eucharystyczny Jezus Chrystus został uznany Królem naszego Narodu i państwa. 
       Polecamy Ci wszystkich tych, którzy mają zamknięte serca i nie chcą przyjąć królowania Pana Naszego Jezusa Chrystusa
       Błagamy Cię, Ojcze Niebieski, wysłuchaj naszego wołania i dotknij wszystkich tych serc, aby się otworzyły na wielką Miłość Bożą, aby zapragnęły przyjąć Pana i Zbawcę, Zmartwychwstałego Eucharystycznego, Twojego Syna Jezusa Chrystusa. 
Oto my, dzieci Twoje, błagamy Cię o tę wielką łaskę, aby Twój Zmartwychwstały Syn  był przyjęty i wielbiony pod postacią Najświętszego Sakramentu przez cały Polski Naród, aby został uznany Panem  Władcą i Królem, z należnymi Mu honorami i hołdami, aby ludzkie serca uwielbiały Jego Święte Imię i respektowały Jego prawa. Niech na cały świat popłynie, jak iskra miłosierdzia przykładna wieść, że Polacy zamierzają obrać Jezusa Chrystusa Królem Polski!
       Ojcze Niebieski, wysłuchaj naszego wołania i spraw, aby to się mogło dokonać, aby te wszystkie łaski przygotowane dla naszego Narodu, mogły na nas spłynąć. Abyśmy się stali Królestwem Twego Syna, aby On mógł nas prowadzić do wiecznej szczęśliwości, abyśmy tam doszli i spotkali się z Tobą w radości na wieki wieków. 
      Amen.
Odczytana 20.03.2016 na Marszu Różańcowym pod figurą Chrystusa Króla narożnik Koziej i Świętosławskiej (z drobnymi uzupełnieniami)

Brak komentarzy: