poniedziałek, 14 marca 2016

Słoń a sprawa polska.

http://joannabutora.blogspot.com/2013/09/son-symbolika-lodoamacze.html
- słoń a lodołamacze
https://www.youtube.com/watch?v=Jq7ZKZ6vzWo - Latinofobia
https://www.youtube.com/watch?v=Kd9iyyASyTU  

- Neokatechumenat podważony - J E Ks Bp Atanazy Schneider
https://www.youtube.com/watch?v=Jq7ZKZ6vzWo -Cud Eucharystyczny Poznań 1399

Ks. prof. Waldemar Chrostowski: 

"Dzisiaj w judaiźmie rabinicznym w ogóle nie ma modlitwy na klęcząco. Żydzi modlą się stojąc, albo kiwając się, ale nie ma modlitwy na klęcząco. Dlaczego? Dlatego, że chrześcijanie modlą się klęcząc. Ale w czasach Pana Jezusa i w czasach Starego Testamentu była modlitwa na klęczkach, modlono się na klęcząco. Czyli, gdy chrześcijanin modli się klęcząc jest znacznie bliżej tamtej postawy modlitewnej niż rabiniczny żyd, czego nie jesteśmy do końca świadomi."
odsłuchaj na żywo pierwszą minutę z https://www.youtube.com/watch?v=ZQVm_0ct9rI 

       I rzekł Jezus do diabła: "Bogu swemu będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz ". To jedno zdanie Jezusa (Łk 4.8) o składaniu hołdu zablokowało na wiele godzin mój wczorajszy wpis na jednym z blogów na którym pisuję. Jezus nie ocenia diabelskiego kuszenia. Sprawę załatwia krótko, w ramach pierwszego przykazania. Daje jasną naukę wszystkim tym, którzy służą innym autorytetom, innym bożkom i składają pokłony nie tam gdzie trzeba. 

      A gdzie trzeba? Gdzie trzeba paść na kolana? 
Między Gnieznem, Rejowcem, Pobiedziskami, a Poznaniem w Puszczy Zielonce, zapomniane Sanktuarium Maryjne w Dąbrówce Kościelnej, w 1050 rocznicę Chrztu Polski gościć będzie 16.04.2016 o godz. 9.00 Polskę wierną Świętej Tradycji na Mszy w Klasycznym Rycie Rzymskim. Przyjedzie cała Polska. 

      Po Mszy św. rodzinę i znajomych serdecznie zapraszam do pobliskich Czernic, gdzie w dniu 30 maja 1965 roku na dniu skupienia poznałem śp moją żonę Irenę - Ewę.

Modlitwa błagalna o Intronizację 
osoby Jezusa Chrystusa na Króla Polski
 
      Ojcze Niebieski, błagamy Cię i prosimy, wysłuchaj naszego wołania, wołania całego Polskiego Narodu. 
      Tak bardzo pragniemy, aby nasz Pan i Zbawca Zmartwychwstały Eucharystyczny Jezus Chrystus został uznany Królem naszego Narodu i państwa. 
       Polecamy Ci wszystkich tych, którzy mają zamknięte serca i nie chcą przyjąć królowania Pana Naszego Jezusa Chrystusa. 
      Błagamy Cię, Ojcze Niebieski, wysłuchaj naszego wołania i dotknij wszystkich tych serc, aby się otworzyły na wielką Miłość Bożą, aby zapragnęły przyjąć Pana i Zbawcę, Zmartwychwstałego Eucharystycznego, Twojego Syna Jezusa Chrystusa. 
      Oto my, dzieci Twoje, błagamy Cię o tę wielką łaskę, aby Twój Zmartwychwstały Syn był przyjęty przez cały Polski Naród, aby został uznany Panem i Władcą, aby ludzkie serca uwielbiały Jego Święte Imię. 
      Ojcze Niebieski, wysłuchaj naszego wołania i spraw, aby to się mogło dokonać, aby te wszystkie łaski przygotowane dla naszego Narodu, mogły na nas spłynąć. Abyśmy się stali Królestwem Twego Syna, aby On mógł nas prowadzić do wiecznej szczęśliwości, abyśmy tam doszli i spotkali się z Tobą na wieki wieków. 
      Amen.A teraz bieżące kazanie, które przed chwilą wysłuchałem Dzieło intronizacji jest dziełem Boga, a nie człowieka. Człowiek nie musi być w nim doskonały. Wystarczy, że doskonałym w dziele Intronizacji jest sam Bóg. 

Bóg chce przyjść, a przez przyjście udoskonali ciebie i mnie. Przeciwnicy intronizacji najlepiej by Bogu ręce poobcinali.  Dwa samobójcze strzały do własnej bramki: 1. list o intronizacji, 2 list o prywatnych objawieniach.
Nie bójcie się Bóg przeprowadzając dzieło intronizacji, musi zesłać Ducha Świętego. Wasza droga do wypełnienia Mojej woli mówi Jezus do nas jest pełna nadziei i pełna upadków. Mówią nam, ty się sam potrafisz udoskonalić, to największa współczesna choroba. Bez łaski Boga możesz ludzką karierę robić, ale nie rozwiniesz swojego życia duchowego. Żadnych łask w twoim ludzkim doskonaleniu nie ma. Nie przejmuj się twoje upadki mogą prowadzić do celu. Bóg cię doświadcza po to byś wszystko Bogu dał. Śmierć małżonki, śmierć syna mówisz: Bóg tak chciał i jeszcze goręcej wielbisz Boga Nadszedł czas kiedy ogłaszam moją sprawiedliwość i chwałę mówi w objawieniach prywatnych Jezus. Nagle Bóg mistyczce pokazał, że w sekundzie widzi wszystko od momentu urodzenia do dzisiaj, całe życie. Bóg ma taki system. Wszyscy ujrzycie w jednej chwili chwałę Boga i prawdę o sobie. Zapłaczą ci, którzy obrażali Moje imię. Cyfra otwartych na Boga po takim czymś niewspółmiernie wzrośnie. Każdy poleci do konfesjonału. Bóg przychodzi rozgromić nieprzyjaciół, waszych wrogów. Przychodzi wasz Król i Pan. W pełnej sprawiedliwości pojawia się Król, byście w słabości swojej osiągnęli niebo. Raduje się Bóg na to spotkanie.
W tym czasie nie są potrzebni słudzy szatana. Nie są potrzebni ci, co są ci przeciwni. Przychodzę i wyswobodzę was - mówi Jezus. Będzie nowa ziemia i nowy Kościół. Jakie cuda widzieli Żydzi uciekając przed wojskami faraona? I na jak długo im to starczało? Widzieli ludzi faraona i nie oni, a Bóg pokonał największą potęgę ówczesnego świataUdoskonalić człowieka na 23 kwietnia. Zatriumfuję nad wszelkim dziełem, abyście Mi mogli oddawać chwałę bez lęku. 
      Wszystkich chcą chwycić za kark. To jest bunt przeciwko kościołowi przez małe "k", przez Kościół przez duże "K". Weźcie, zapalcie lampy, jak panny roztropne i bądźcie przebiegli w czuwaniu, bo Pan nie będzie u was wieczerzał. Wytrwajcie w ucisku, bo ten nie jest wieczny. Pod Warszawą jest miejscowość Garnek, gdzie nie stanęła w czasie II wojny światowej noga niemieckiego żołnierza. Chłopy jest piekło, to trzeba mówić, tak trzeba przestrzegać. A ilu zatrujecie ludzi, to pamiętajcie, oni was dociążą w piekle, a jest niezgłębione. Im niżej to mniej tlenu i cieplej. Nastanie Królestwo Prawdy, kto się jemu sprzeciwi, to zginie. Nie patrzmy na czas. Dla Boga i dla nas inaczej on płynie. Wracam - mówi Jezus, by przypomnieć o Mojej potędze. Wrócę byście uznali we Mnie Stwórcę. Chcieli by Chrystus był sługą, najlepiej cały czas na krzyżu i w koronie cierniowej. Pan Jezus mówi: przypomnę wam o mojej władzy, o moim prawie. My, Jego słudzy się nie podzielimy. Powiemy mów Panie bo sługa twój słucha. Zamiast mówić do Eucharystycznego Jezusa "Panie nie jesteś godzien abyś przyszedł do mnie" powiesz sercem i duszą " Panie, nie jestem godzien byś wszedł do przybytku serca mego , ale rzeknij tylko słowo a będzie uzdrowiona dusza moja. Już nie będą na Boga gwizdali. Dźwięk trąby Bożej będzie głosił o potędze i prawie Boga jako stworzyciela. Jak młotek może uczyć cieślę, jak się gwoździe wbija. Jestem żywy, prawdziwy i nie przejednany w Mojej sprawiedliwości - mówi Bóg. Będę karał rózgą żelazną, a nie wierzbową. Wy których wybrałem zwyciężycie świat. Gdzie wy będziecie, to już zależy tylko od was.
Amen.
dopowiedzenie: Jest czas że jesteś na wozie, ale i czas gdy jesteś pod wozem Miejcie nadzieję, że będziecie nad wozem.  

Brak komentarzy: