środa, 18 maja 2016

96 ofiar w Smoleńsku i 96 urodziny JP II

Że też mi się tak nie zbiegło:  96. ofiar w Smoleńsku, a tylko 84 otwory w biało czerwonej lotniczej szachownicy w podstawie Świetlistego Krzyża Pojednań. "Las ludzkich rąk" z krzyżami w dłoniach nad którym unosi się postać Papieża Polaka mógł być przed laty z powodzeniem zwiększony do 96. rąk to jest do 19 otworów na każdej z czterech ćwiartek szachownicy. 

Niestety w kuloodpornej szybie sklejonej z 3 tafli szkła o grub.10 mm. każda nie da się obecnie dowiercić brakujących 12 otworów, tak jak nie dało się przedłużyć papieskiego życia o 12 minut. Bóg jest Panem czasu i On zdecydował bym przed tragedią smoleńską zaprojektował i dał wykonać w szkle dwustronny obraz św. Jana Pawła II zatopionego w kuloodpornej szybie nad biało czerwoną szachownicą z 84., a nie z 96. otworami.   

Dzisiejsza modlitwa. 

Święty Kazimierzu Królewiczu, mój patronie, który nade wszystko ukochałeś Boga i Matkę Najświętszą, a w swoim życiu zawsze starałeś się godnie służyć Ojczyźnie i człowiekowi, podobnie jak wspomagająca cię Poznańska Piątka Błogosławionych Oratorian raczcie nie opuszczać i teraz Waszej Ojczyzny za którą oddaliście życie, ale orędujcie proszę za nią nieustannie przed Bożym Miłosierdziem danym nam przez świętego patriotę Papieża Jana Pawła II na trzecie tysiąclecie. Prosimy Was o to pokornie na Placu Zmartwychwstania. Wyproście nam łaskę obrania Jezusa Chrystusa Królem naszego narodu, aby PL. Zmartwychwstała, a intronizowany Jezus Chrystus Król mógł władać w Ojczyźnie naszej  bez przeszkód i abyśmy wszyscy żyli w niej według Bożych praw. 
     W Wasze ręce składam sprawę Intronizacji Zmartwychwstałego Eucharystycznego Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Jeśli nam tego Św. Janie Pawle II wraz z pozostałymi polskimi świętymi i błogosławionymi nie wyprosicie, na cóż wszystkie wysiłki nasze, modlitwy ojców i dziadów, ofiary królów, jeśli na koniec Jezus nie zostałby władcą tego kraju, w którym Jego Matka od wieków przygotowuje Mu tron. Wam powierzam sprawy naszej Ojczyzny i moje własne.Pragnę po wypełnieniu mojej misji na ziemi, spotkać się z Wami w niebieskim raju, skąd będę radośnie spoglądać na moją Ojczyznę, całkowicie poświęconą i oddaną Bogu.

Ta modlitwa to mój plagiat, w którym wykorzystałem obszerne fragmenty modlitwy za ojczyznę i o intronizację przez wstawiennictwo św. Kazimierza Królewicza wg. książki "Królowa idzie do Sejmu", Ks. Piotr Maria Natanek wyd. Grzechynia 2016.

Brak komentarzy: