poniedziałek, 2 maja 2016

Cierpienie Oblubienicy

Zbierając podpisy na listach akcji "Stop Aborcji"  po pięciu Mszach Świętych, miałem okazję pięciokrotnie wsłuchać się w treść listu pasterskiego Episkopatu Polski o posłudze charytatywnej w Roku Miłosierdzia, który podpisali: Pasterze Kościoła katolickiego w Polsce, obecni na 372. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Poznaniu w dniu 15 kwietnia 2016 r.

Słuchając listu z uwagą, jedno zdanie, w początkowym fragmencie listu zwróciło moją uwagę. Brzmi ono cytuję:
       "Głównym celem misji Kościoła jest wprowadzenie wiernych do wspólnoty Bosko-ludzkiej miłości oraz stałe ich wspieranie, by w tej wspólnocie wytrwali aż do śmierci i przejścia do krainy wiecznej miłości, gdzie „nie będą już łaknąć ani nie będą już pragnąć, […] bo paść ich będzie Baranek” (Ap 7,16-17)."  - koniec cytatu.

       A ja naiwny, przez 3/4 wieku myślałem że głównym celem misji Kościoła jest troska o wieczne zbawienie wiernych. Na domu umieściłem nawet baner o treści "Miłosierdzie to troska o zbawienie bliźniego", a tu się okazało, że nie o Boga, ale o ludzi chodzi, jako, że pozostałe 95% listu dotyczy bratniej pomocy charytatywnej. 

Nie rozumiem co to jest ta wspólnota Bosko-ludzkiej miłości, do której ja, uważający się za wierzącego w Święty i Apostolski, Rzymski, Katolicki, Kościół Powszechny, Jezusa Chrystusa, mam zostać wprowadzony. Cały czas byłem przekonany, że przez Sakrament Chrztu Świętego zostałem w Rzymsko Katolicki Kościół Jezusa Chrystusa  z jego 2 tysięczną Tradycją, na czele którego stoi Papież, już wprowadzony. 

A tu nie! Mam dopiero zostać włączony do Bosko- ludzkiej wspólnoty.
Przywołany i rozpatrywany cytat, bez dalszych wyjaśnień, brzmi tak, jakbym słyszał słowa Pani Anety z zupełnie innego kościoła.

3:05 Czytałem książkę "Wielka apostazja"
3:20 Co oni Tobie Kościele zrobili ?- musi przyjść Oblubieniec
4:10 Masoneria wprost mówi, iż uznaje że Bóg jest. (spotkanie Klubu Rotary w Rzymie)

5:00 Nie dopuszczają, że Pan Jezus może przyjść na ziemię. 
5:20 Siedź sobie Boże w niebie, bo nie znasz naszej ludzkiej codzienności.
7:02 W tekście o małżeństwach rozwiedzionych znalazłem: "Kto żyjąc w grzechu, modląc się - służy diabłu." 

7:44 Jest prawdą że w świetle 5 przykazania: "Nie Zabijaj" i " nie cudzołóż"  masz grzech ciężki, gdy współżyjesz przed ślubem, i przerywasz ciążę, ale biorąc pod uwagę takie to a to przesłanki, np: gdzie się młodzi mają znaleźć, jak nie mają mieszkania, przecież na ulicy im nie każę spać. A do tego jeszcze ta niechciana ciąża. Przecież to dziecko nie będzie miało się gdzie wychować? Co ulica ma je chować? 

To nie jest właściwy czas, a jeszcze "teściowa" mówi weź się go pozbądź, ja ci bachora nie będę chowała.  Niedoszła mama: jestem niewinna, takie mam trudne warunki, nie puszczam się, żyję w łasce uświęcającej. Rozumiecie ten trik !

10:20 Intronizacja jest ostatnim aktem miłości Boga.
10:40 Co to znaczy "Jubileuszowe przyjęcie ..." to protestantyzm - u nich nie ma sakramentów. przyjęcie to ja ciebie przyjmuję, a to łaska Boga, Bóg tu przychodzi . "Przyjęcie to oferta dla pokoju " 

13:40 Intronizacja Serca Pana Jezusa to dzieło masonerii
16:50 Dawno nie miałem tylu przeszkód bym nie pisał (zaległe posty dot. milenium)
23: 00 Bóg zrobi coś z Kościołem, ale jest jeden warunek Kościół musi zacząć Go prosić o to. Coś gnije to szukam przyczyny, a my gnijemy, a nie prosimy. 

28:06 Gdy Kościół ujrzy w prawdzie swe oblicze, dopiero wtedy będę mógł ukazać mu Swoje oblicze - mówi Jezus. Na razie idą w zaparte i mówią, że jest dobrze, a Natanek nieposłuszny i atakuje Kościół, tworząc własny Kościół .

28:26 Tak jest. Mówi ks. Piotr Natanek: atakuję kościół szatana, który jest wewnątrz Mistycznego Ciała Jezusa Chrystusa, tego Kościoła, który założył Pan Jezus i to jest prawda.

36:00 Przyjdź Panie Jezu modlę się, A Jezus odpowiada nie poganiaj Zbawcy bo gdybym dzisiaj przyszedł ilu ludzi poszłoby na potępienie - miliardy. Teraz rozumiecie rozkaz Boga jaki dostałem mówi ks. Piotr Natanek "Ty zajmij się zbawieniem". Dziś to wszystko rozumiem. 

       Pokaż mi Kościele, Moja Oblubienico, co oni Ci  uczynili?
       Każdy z was ma prawo pokazać swojemu Bogu to, co oni ci uczynili z twoim sumieniem, z twoją wiarą, z twoją miłością. 

Ilu z was w godzinie sądu wystąpi z oskarżeniem przeciwko wszystkim tym mordercom. Przepowiednia fatimska w swej wymowie to wielka apostazja. To nieprawdopodobne, że wielka apostazja może dojść do samego szczytu. 

      Będziesz zwiastunem zagłady dla wszystkich obcych Bogów, którym służono w Mojej świątyni . Do wnętrza Kościoła wpuszczono niezliczoną ilość różnych herezji. 
      Nie dotykam tego tematu, bo mi nie wolno. 

Także i ja nie jestem od oceniania, chwytam stary modlitewnik  dziadka organisty, a jeszcze lepiej Dunina i mam piękny wykład wiary katolickiej . Nie wszyscy tak mają - mówi Matka Boża cytowana przez Ks Piotra.  

      "Co Oni zrobili z moim kościołem"  
        Nie dotykam tego tematu, bo by się rozpoczęła niebotyczna wojna, 
        Ale na te wszystkie bożki wpuszczone do świątyni Pana przyjdzie zagłada. Na wszystkich Moich bezczeszczycieli, jacy się kładli w moim małżeńskim łożu mówi Pan Jezus. 

         Cały czas bezczeszczenie tego łoża jakim jest świątynia, tabernakulum, jakim jest Msza św. 
        O ci gwałciciele, gdzie się wy  ukryjecie przed toporem Boga. 

O, zgładzę was, przewrotni bluźniercy  mówi Bóg, o tych co weszli do mojego przybytku, aby go bezcześcić, aby tę która należy do Mnie z Mego Ciała i Mojej Krwi stworzoną  ugodzić żądłem swej nieczystości. 

      40:26 Nieczystość to jest w Starym Testamencie, życie grzeszne, to jest bałwochwalstwo. 
     O biada wam, choćby wielki był Jej grzech (czyli Oblubienicy - Kościoła) na was spadnie klątwa. 

     (W naszych orędziach Bóg pokazuje, są grzechy przeciwko Duchowi Świętemu), a to rozprawianie się wewnątrz Kościoła jest grzechem przeciwko Duchowi Świętemu. Nawet jeśli się zdążą nawrócić, ci zdrajcy, czego im życzę, będą musieli zapłacić za każdego człowieka i za każdy ten czyn bezecny. Nic ich nie uratuje od czyśca, ani żaden penitent im tego nie skróci, bo są to grzechy przeciwko Bogu. Trzeba zapłacić 100/100 rozumiecie, bo są to mordercy Boga, są to mordercy życia wiecznego w duszy miliardów ludzi. 

       O biada wam, choćby wielki był Jej grzech, na was spadnie klątwa, bo przez was obłudnicy i kłamcy została zwiedzona, aby odwróciła swe oblicze od swego Pana i Boga i zwróciła je ku tobie bałwochwalco. 

       Teraz rozumiecie mnie. każdy biskup, który ma tron przed tabernakulum jest to uroczysty bałwochwalca. Na takiej Mszy nie macie prawa brać udziału, bo on nakazuje oczy zwrócić na siebie, a nie na Boga. Jest to bałwochwalca, ty widząc takie zdarzenie idź szukaj innej Mszy Świętej, bo bierzesz udział w orgii nieczystej, która jest laniem Boga w biały dzień, zgodnie z ichniejszym prawem w białych rękawiczkach i przy niebieskim teatrze. Czy słyszeliście jak mikrofony piszczą? Teraz nie piszczą, bo jego czas się skończył. Dlatego powiedziałem wam, że dziś się coś wydarzy ważnego, bo tyle przesłanek blokujących moje normalne funkcjonowanie, żebym ruszył. Dzieci nie zirytowałem się , Bóg się nie zirytował, ale wiecie ile to kosztowało I teraz posłuchajcie dzisiejsi bałwochwalcy co do was mówi Pan Bóg: 

       Przeklinam was, przeklinam was ohydni kłamcy, którzy postanowiliście zwieść Moją Oblubienicę. Przeklinam was bluźniercy, przeklinam was ohydni kłamcy, którzy zapragnęliście zwieść Moją Oblubienicę.  Przeklinam was, bluźniercy, przeklinam was ohydni kłamcy, którzy zapragnęliście zwieść Moją Oblubienicę. Ja Zbawiciel, który poi Ją własną Krwią , który karmi Ją własnym Ciałem, który z Jej Ciała karmię Swoich synów (chodzi tu o kapłanów) nigdy Jej nie znienawidzę (tu chodzi o świątynię kościoła) i nie przeklnę, ale biada wam, którzy pragnęliście Jej zguby. 
       45:00 Bóg przeklął dzisiaj wszystkich bluźnierców, bałwochwalców, którzy zapragnęli zguby Oblubienicy Kościoła. Zostaniecie ukarani tak okrutnie, że lepiej byłoby wam nie istnieć, niż dotknąć się Mojej Świętości. Który z was jeszcze oddycha i żyje, błagam was nawróćcie się. Jakie ognie piekielne czekają na was. Uratujcie swoje dusze. Skoro Pan nie chce śmierci grzesznika, ja (Natanek bijący się przy tych słowach w pierś ) nie chcę twojej śmierci, śmierci wiecznej, ale musisz usłyszeć te bolesne słowa, abyś przejrzał. Dziś każdy ksiądz w Polsce, każdy biskup powinien  przeczytać książkę: Orędzia Micheliniego Otavianiego "Do kapłanów" i "Wielka Apostazja". Jeśli to ciebie nie ruszy, pozostaje ci siara razem ze swoim zleceniodawcą. 
        Oblubienico Moja, Przyjdź do mnie gołąbko, Przyjdź do mnie zraniona. 
        Dzieci, tego kazania nie planowałem wczoraj. Dziś rozumiem dopiero  to całe orędzie, zdanie po zdaniu. Od dwóch dni Pan Jezus przygotowywał mnie do tego kazania, co zresztą zauważyła Pani Agnieszka, słuchając mojego kazania, w tym sensie, że nie ma jej blisko mnie, a tak mi dokucza może by się ksiądz wykąpał w wodzie egzorcyzmowanej przed każdym kazaniem.  Dziś nie zdążyłem się w żadnej wodzie wykąpać. 
        A mnie w sobotę udało się wykąpać przed odbiorem od Tomka odremontowanej dzwonnicy . Na odchodnym powiedział do mnie: jutro zaczyna się maj dzwon będzie ci potrzebny to jest mój wkład w to dzieło. Dziś rozumiem jego słowa, nigdzie nie planowałem jeździć ze dzwonem, a od przyjazdu z nim do Baranowa całą sobotę i niedzielę z nim jeździłem przewożąc na nim Transparenty: "Nie zabijaj" i "Tak dla życia", których nie sposób było zapakować do wnętrza samochodu.  
      Noc z soboty 30 kwietnia  na niedzielę 1 maja , kiedy to ks. Piotr Maria Natanek mówił w południe swoje nieplanowane wcześniej kazanie o cierpieniach Oblubienicy, a ks Proboszcz czytał list biskupów o miłosierdziu, była dla mnie jednym wielkim cierpieniem we śnie. Przeżywałem męki morderców i morderczyń, którzy nie czują potrzeby zmiany swego życia, przeżywałem męki mojego pokolenia przyzwalającego na grzechy ciężkie swoich dzieci i wnucząt nie czujących potrzeby ochrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Mnie starej, mnie starego "Stop aborcji" już nie dotyczy,  brzmi  mi ciągle w  uszach  jak głos mego dzwonu. 
.       48:00  To jest wypadkowa boleści mojego serca i tego co oni chcą jeszcze zrobić Matce Bożej w Polsce. Dzieci wy nie wiecie jaką oni wojnę przygotowują. Gdy tak wczoraj myślałem słyszę: "Przyjdź, pokaż Mi, co oni Ci zrobili". Gdy rano spotkałem Panią Agnieszkę mówię pani szukaj mi pani tego tekstu:
       "Przyjdź pokaż Mi co oni Ci zrobili". Niech opatrzę wszystkie Twoje zranienia. Niech obetrę Twoje łzy umiłowana. Niech oczyszczę Twoje Ciało z przekleństwa bluźnierców, niech Moja miłość uleczy Twoją duszę. 
      Dzieci nie zdajecie sobie sprawy jak obdarta jest, jak jest obszarpana, jak jest poraniona, jak jest obrzucona błotem Oblubienica Matka, która idzie teraz do Niego, bo On chce teraz Ją uleczyć. 
       Choć najdroższa Memu sercu, wtul się w swego Zbawiciela. 
       Pan Jezus nigdy swojej Oblubienicy nie odrzuci, bo Kościół jest Święty. Dziś ta Oblubienica, Żywy Bóg, tu na ziemi przychodzi rozszarpana, tu do Boga i On doń mówi:
      Przyjdź i wtul się we Mnie, zanurz się w ranie (tu chodzi o ranę serca), którą dla Ciebie otwarłem, pozwól mi opatrzyć wszystkie Twoje zranienia, pozwól Mi obmyć Cię w Mojej Krwi i uświęcić w mojej ranie.
      Jaki będzie schludny Kościół, który przejdzie takie leczenie. To może już zrobić tylko Bóg, żadne reformy, żadne synody nic nie zrobią. czego się nie da wprowadzić na jednym synodzie, za rok zwołają drugi, kapujecie. Jak się nie uda w drugim zwołają trzeci i później będą dziękowali sobie za wielką troskę o rodzinę. O kłamcy! Ale pokażcie coście między tekstami ukryli i gdzie podłożyliście kolejną puszkę pandory, tego nie pokażecie. Macie racje 95 % myśli w waszych tekstach w waszych dokumentach jest cudowna, ale jest 5 % diabelskich, które rozsadzają ostatnie fundamenty mistycznego Ciała Kościoła. Jak możecie tak kłamać publicznie? Milczcie! Milczcie! Skoro wam Bóg pozwala jeszcze rządzić Kościołem i dewastować Go różnymi dokumentami, to przynajmniej bądźcie ludzcy i miejcie honor, a wy jawnie kłamiecie. Przypominacie mi stary beton komunistyczny, który mówił:"zwarci, gotowi i zawsze razem"  i prawda jest w Leninie. 
       Uświęć się w Mojej ranie. Pokaż mi co oni Ci uczynili? 
       Strasznym krzyżem jest otrzymanie choćby fragmentu wzroku Boga. Widzieć to co Bóg widzi w pełni. Odrobinkę choćby, to jest niebotyczne cierpienie. (Dał mi Jezus spojrzeć przez szparkę). Nie zabijaj, tak dla życia. Jak potrafili zablokować wasze serca, wasze umysły, że wy nic nie czujecie i nic nie widzicie. I nie ma sposobu by cię wyrwać z tej skorupy, bo wewnątrz ciebie jest Bóg, twoja dusza, w której tkwi potężny świat pokoju Boga i świat Miłości i Bóg chce to uruchomić, by cię przebóstwić. A wam nagadano, że wy się macie upodobnić do świata i Kościół ma się upodobnić do świata. Kłamcy! Już Św. Antoni mówił, że wielka apostazja zacznie się wtedy, kiedy zaczną mówić, że kościół się musi przypodobać do świata. Kilka wieków przed tym wydarzeniem on już nakreślił klucz do przezwyciężenia wielkiej apostazji. 
       Pokaż Mi co Ci uczynili, jak bardzo zranili Moją Oblubienicę. Już nigdy Cię nie opuszczę. Już nigdy nie pozwolę na Twój upadek. Już nigdy nie opuszczę Twojego pałacu i nie pozostawię Cię na pastwę Twoich wrogów. (tu wizja Kościoła wg Katarzyny Emmerich i słowa. Zadaję ci Polaku pytanie: po której stronie jesteś prezbiterium tego Kościoła Katolickiego, Rzymskiego, Powszechnego i Apostolskiego? Po stronie tych co burzą tę resztkę, czy po stronie tych, którzy próbują naprawiać tę resztkę przynosząc cegły i zaprawę żeby coś zacząć budować. )
     Najdroższa, uświęcę każdą Twoją ranę, uleczę ją, opatrzę, napełnię ją dobrami. Moja córko, Moja Oblubienico, wejdź na powrót do Mojego serca. Zagarnij Jego słodycze, karm się daktylami Jego pociech i dziełem Moich słodkich wyznań. Nie potępię żadnego twojego czynu i nie zgorszę się twoim wezwaniem, będę Ci wierny, czuły i nie poznasz we Mnie złości. 
     Nie potępię Twojego czynu. W pobożności eucharystycznej Papież JP II mówił nie ma żadnej przesady. A oni cię karzą tym co najbardziej kochasz: Panem Jezusem. O potwory! Gdybyście wierzyli, że w białej hostii jest Pan Jezus, nigdy byście ludzi nie karali taką karą, bo Kościół nigdy na to nie zezwalał. Głosił, że nie wolno, ale kto przystępował do balustrady każdy Komunię świętą otrzymywał. Dzieci, jestem z wami jak was każą za czyn pobożny, czyn wiary i czyn miłości. O Bestie piekielne. Kto was wprowadził do Kościoła Świętego?
      Będę ci wierny, będę ci czuły i nie będzie we Mnie złości. Przebaczę Ci każdy grzech, nie wspomnę go więcej. Kościele Święty, Niebieskie Jeruzalem, Słodyczy Moja. Moja Piękna,. Moja Jedyna. 
      Dzieci ta Oblubienica jest poszarpana, wyśmiewana, uważana za jedną z organizacji terrorystycznych, macie Ją kochać nad życie, mówić do niej Kościele mój, Niebieskie Jeruzalem, Słodyczy moja,  moja Piękna. moja Jedyna. Wy się macie wznieść na poziom miłości  oblubieńczy "Pieśni nad pieśniami". Św. Jan od Krzyża, gdy umierał, a wszyscy beczeli nad nim, on im kazał czytać w godzinie śmierci Pieśni nad pieśniami. Jakie beczenie? Za niedługo pójdziemy do Niebieskiego Jeruzalem, do Słodyczy naszej, do  naszej Jedynej Pięknej, do naszej Jedynej ...
    Wypatruj Mnie. Ukochana ponieważ to, co Ci uczyniono, woła o pomstę do nieba . Przyjdę wkrótce, aby Cię pomścić i uwolnić z obrzydliwych rąk innowierców i bezbożników. Czekaj Najdroższa, wypatruj Mnie Twego Pana i Boga. 
     Rozpoczynamy dziś wielką modlitwę. W znaku proszę Pana Boga, będzie to mój trud  modlitwy ofiarowany za Episkopat. Proszę Episkopat by wycofał się z jednego tylko słowa: nie jubileuszowe przyjęcie, a jubileuszowa intronizacja  - reszta bez zmian. Będzie to znak, że się nawrócili. Będzie to znak POJEDNANIA.

Brak komentarzy: