niedziela, 31 lipca 2016

ŚDM, Rosja i Pojednanie

Zastanawiacie się zapewne skąd taki tytuł wpisu i jaki jest związek między tymi pojęciami?  Sam jestem tego ciekaw?

      W ostatnim czasie gdzieś od trzech tygodni zauważyłem na blogu "Pojednanie" zwiększone zdecydowanie zainteresowanie moim blogiem ze strony internautów Rosyjskich. 

 

Powiedziałbym, że zwiększające się z każdym dniem wraz z rozpoczęciem się ŚDM i utrzymujące się do dzisiaj. 
Teraz, gdy samolot z Ojcem Świętym oderwał się szczęśliwie od polskiej ziemi postanowiłem opublikować i przeanalizować zrobione dzisiaj statystyki. Powyżej z ostatnich 3 godzin, obok z dzisiejszego dnia, a poniżej z ostatniego tygodnia lipca.

Wyraźnie widać, że ponad 3 krotnie większa tygodniowa ilość wyświetlań z terenu Rosji zwiększyła się w ostatniej dobie do 4 krotnej przewagi w stosunku do wejść z terenu Polski , by w ostatnich trzech godzinach zwiększyć się  do nieomal 5 krotnej przewagi. Zrodziło się we mnie pytanie czy wejścia na mój blog z pozostałych krajów 

wykazują jakieś anomalia. Zdecydowanie nie. Czym sobie tłumaczę takie zainteresowanie internautów z terenu Rosji w okresie ŚDM? Nim odpowiem proszę spojrzeć na zamieszczoną obok statystykę z całego m-ca lipca, a także na poniższą statystykę z całego okresu prowadzenia bloga "Pojednanie 2". Mimo, że miesięczna ilość wejść z terenu Rosji stanowi tylko 3/4 ilości wejść z terenu Polski  


to już w całym okresie istnienia bloga wejścia z terenu Rosji stanowią tylko 5% wejść z terenu Polski. Co ciekawe: ilość wejść w m-cu lipcu jest większa niż roczna ilość wejść we wszystkich pozostałych latach istnienia bloga. Niesamowite roczne wejścia z Rosji z poprzednich lat odpowiadają ilości wejść z ostatniego tygodnia, kiedy to w Polsce odbywały się ŚDM, a ilość rosyjskich wejść z dzisiejszego dnia przekracza średnią ilości wejść miesięcznych w pozostałych latach istnienia bloga. A teraz moja diagnoza Takie zainteresowanie Rosjan świadczy o wielkim zainteresowaniu moimi opiniami na temat ŚDM, których niestety u mnie na razie brak. Dzisiaj mogę powiedzieć jedno. Kto chce mieć autorytatywne podsumowanie nie tyle wizyty Papieża Franciszka, co osobowości Papieża, niech z uwagą prześledzi ostatnie gesty Papieża Franciszka na polskiej ziemi.


Jak zachował się Papież Jan Paweł II, gdy w czasie pierwszej wizyty do Polski opuścił samolot, możecie zobaczyć na zatopionej w kuloodpornej szybie podobiźnie Papieża stojącej na moim ogrodzie. 

Brak komentarzy: