sobota, 1 października 2016

Apel do urzędników polskich Ks Piotra Natanka

Cytuję spisane z nagrania ostatnie 5 minut z 20 minutowych ogłoszeń z ostatniego września 2016 roku Ks. Piotra Marii Natanka. Całość na http://www.christusvincit-tv.pl/articles.php?article_id=120 podobnie ciekawa. 

Znacie mnie.! Wiecie, że dzieło można wybudować bez zezwolenia, ale i można za zezwoleniem. Tak, że moje granice cierpliwości są pewne, a później dzieci "zamknij się". Przecież to nie można się ciągle bawić w ciuciubabkę. Chodzi o dzwonki. Gdybym napisał, że jako rolnik buduję magazyn na porzeczki - to bym dostał zgodę, ale napisałem, że dzwonnica, więc nie może być, bo jest piętrowa. 
Ale nie ma schodów. Dzieci trochę dobrej woli. A urzędnicy zawsze na niekorzyść. Skoro na ścianie jest przypora, a tam stoi ołtarz nie musisz pisać kaplica i możesz napisać mur oporowy i tak wszystko podobnie poustawiać, ale nie. Jam urzędnik więc się wykażę gorliwością. Przypominam urzędnikom walczycie z samym Bogiem. Pomyślcie w jakich będziecie szponach, kiedy On was będzie perfekcyjnie rozliczał ...
    Apeluję do wszystkich urzędników polskich: miejcie miłosierdzie nad tą ziemią. Jest was już ponad milion. Zamiast iść na rękę Polakom, robicie wszystko żeby Polacy opuścili ziemię. Rolnicy przestają gospodarzyć. Żeby ktokolwiek coś tu inwestował, nie, wszystko ucieka. Na zachodzie idą na rękę we wszystkim Polakom. Przypominam uciekło 4 mln Polaków, nie ma rąk do pracy, a wy się dalej nad nami wyżywacie. Kiedyś to pokolenie biurokratów otrzyma przydomek "hitlerowcy". Bo oni wymordowali 6 mln Polaków, wy przez swoją nadgorliwość w pracy, wygnaliście z Polski drugie 6 mln. Za to odpowiecie przed Bogiem. Zmiłujcie się nad tymi biednymi. 
      Mnie jest łatwiej z wami walczyć, bo mam przyjaciół, adwokatów, doradców, ale taki biedny chłop, taka biedna niewiasta ... Miejcie oczy przyćmione. Porównując was do urzędników komunistycznych muszę powiedzieć: O błogosławieni urzędnicy czasów komuny. Dawniej jeszcze w nich  była dusza Polaka, dzisiaj jest w was dusza europejczyka. Tu nie jest Europa, tu jest Polska. Bo za chwilę wrócicie i zaczniecie żebrać. A jak naród uruchomi mechanizm: byłeś urzędnikiem idź do państwa, bo ja już zaczynam tak odpowiadać. Byłeś urzędnikiem idź do państwa, państwo ci pomorze. A tam za biurkiem jest większa pirania niż ty byłeś - młody urzędnik. On cię ustawi w paragrafy. Co ci powie? - eutanazja. 
       Biedny naród, ponad milion urzędników. Jesteście po to tam, aby iść nam na rękę, bo jesteście utrzymywani z naszej kasy. Wy nie produkujecie dochodu . Wy jesteście zżeraczami pracy naszych rąk - prawda! Powinni być tak pokorni. Stała praca. Wolne w soboty i niedziele. Wszystkie piątki wekendy,13 tki, wczasy pod gruszą... Kapujecie. Przecież my na was pracujemy. Apeluję do polskich urzędników: zmiłujcie się ... Co wy wyrabiacie z tym biednym narodem Nie ma rąk do pracy, to co pozostało to chore, a co zdrowe uciekło i pracuje na potęgę Anglii, Francji. Dzieci, zarobią więcej, ale oni wykonują pracę kilkakrotnie większą niż Niemiec u siebie, czy Anglik u siebie i budują ich potęgę, a my tu inwalidy zostajemy na tej naszej polskiej ziemi i jeszcze jesteśmy gnębieni. Skoro dzieci prawo nie jest precyzyjne interpretujcie na korzyść biednych ludzi. 
       A wy dziennikarze będziecie sądzeni specjalnymi formami, za każde słowo odpowiecie, za każde przekręcenie. "Gmina przyznała działkę" . Co to znaczy dla ludzi?  Że gmina przyznała Ks. Natankowi działkę budowlaną. No nie!  
Znacie Polaków. Jak tłumaczy to zawsze na swoją korzyść i na niekorzyść drugiego. Napiszcie: gmina uznała działkę właściciela za nadającą się na kult religijny. Bądźcie uczciwi w każdym słowie, bo później za każde słowo odpowiecie przed Bogiem.   

To tyle - początek jest o funkcjonowaniu największej w Polsce Pustelni Niepokalanów w Grzechyni. O Pustelni Zmartwychwstanie w Baranowie, która jest na mapach gminnych, a nie sposób jej znaleźć w wyszukiwarce google by trafić na Plac Zmartwychwstania w Baranowie napiszę w oddzielnym wpisie. 

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Niereformowalny katoliban