sobota, 26 listopada 2016

Co to jest Prawda cz. 4 - Suma w Świebodzinie

"... Mówię coś o babach. Moje baby takie, owakie. A ona mi na to Ja Księże wierzę, że w tym jest Miłość. Dziś obchodzimy imieniny pani Kasi, liczę 14 bab wokół. Ja im tłumaczę, że kobity chyba rozumiecie, jak śpiewam w godzinkach:  jak róża między cierniem, to ja muszę o was myśleć. Jak się cieszymy"

       Dzisiaj zacznę nietypowo od motta dla Synów, ma nie 14 a 4 baby (napisane z wielką miłością) , a godzinki zdaje się ostatnio śpiewał 30 lat temu.   
  
      Na zdjęciu uśmiech różyczki - Ks.Kapelana Zakonu Mariańskiego i Rycerzy Chrystusa Króla ks. Piotra Marii Natanka i jego dalsze słowa z 99 konferencji z cyklu "Kontemplacja Jezusa Chrystusa" z 24.11.2016, którymi oplotę zdjęcia z pontyfikalnej sumy z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Świebodzinie z 20.11.2016. z uroczystości Chrystusa Króla .

Kolejne rozważanie:  Co to jest Prawda?

Twoje życie jest oczekiwaniem na spotkanie ze Mną.

To oczekiwanie powinno być wypełnione miłością, to jest doznawaniem rozkoszy Miłości nie poznawalnych w rzeczywistości ziemskiej. To jest logiczne dla tego rozważania. Twoje życie jest oczekiwaniem na spotkanie ze Mną - kolejne cudowne zdanie. (fundament, człowiek).
 
     Miłość zmienia się w niezniszczalną więź, którą dusza jest do Mnie przyciągana, podczas gdy obojętność otaczającego świata staje się źródłem lęku przed Moją sprawiedliwością. Dlatego ludzie, którzy weszli w obojętność w stosunku do Miłości tego świata zawsze będą na Boga bluźnili. 

To co w duszy rozmiłowanej budzi zachwyt, w duszy obojętnej budzi przerażenie. To co w duszy dobrej budzi uśmiech, w duszy nieczystej owocuje bólem. Nie ma więc jednej prawdy dla wszystkich. 

Bo Prawda dla jednych oznacza kres cierpień i szczęście bez końca dla innych, oznacza początek wiecznego cierpienia. Moje dziecko, nie ma więc jednego słowa dla wszystkich. Bo Bóg choć niezmienny oznacza co innego dla sprawiedliwego, a co innego dla grzesznika. 
 
       Prawda jest siłą i tarczą dla jednych, a śmiertelnym wrogiem dla drugich. Dlatego też musicie zrozumieć dlaczego nas nienawidzą, nas atakują. Duża część z was i ja jesteśmy na takim etapie, że nic nas z tej drogi nie wyrwie. 

Bo jeśli doświadczyłeś spotkania z rzeczywistością drugiego brzegu i doznałeś nawrócenia i nowego odrodzenia się w duchu, to jak można? Przecież to są takie siły, że nie da się tego zakłamać. 

Więc siłą rzeczy, skoro ty jesteś konsekwentny, jak będą mówili trwamy w uporze. Jak mówi bp Zbigniew Czaja z jedną grupą i z Natankiem nie rozmawiał, bo trwają w uporze. Ale kto nas zaprosił na spotkanie? 

Kto przysłał pismo by nas zaprosić? Przecież nie my sami ... Nikt z nami nie rozmawiał, a mówią, że my trwamy w uporze. I dlatego nie dziwcie się, że Prawda jest siłą i tarczą dla jednych, a śmiertelnym wrogiem dla drugich


Dlatego Prawda dla jednych i drugich oznacza co innego. Dlatego jedni Pana Jezusa uwielbiali za życia, no nie, a drudzy Go bez przerwy śledzili, bez przerwy wydawali dekrety. Ale już parę tygodni przed śmiercią, przed wjazdem do Jerozolimy po władzach wydali dekret. Wysłali 500 listów do 500 synagog palestyńskich, które wisiały na drzwiach z informacją

Ktokolwiek by wiedział gdzie jest Jezus z Nazaretu ma obowiązek donieść pod prawem posłuszeństwa przełożonemu synagogi. 
    Powtarzam to zdanie, bo ono jest istotne w tej bitwie:  

Prawda jest siłą i tarczą dla jednych. Więc prawdę mówią , że Natanek trwa w uporze. Skoro macie światło, to stańmy do dysputy teologicznej. No jaki w tym problem? Postawcie zarzuty, ja wam przedstawię moje zdanie, damy teksty, podstawy dysputy  i tak kilka razy. 

Na razie są to tylko dekrety oszczercze. Nie masz prawa ust otworzyć, tak jak w moim przypadku nie było nigdy sądu i ani jednego pytania co na ten temat sądzisz?
Tylko dekrety Ciach ciach ciach, ucięcie, ucięcie, ucięcie.  

      Przecież to nie jest metoda miłości Boga. To jest metoda hitleryzmu i komunizmu. 
      Dlatego Prawda dla jednych i drugich oznacza co innego Pan Jezus mówi: Pożądaj Prawy kiedy ją ujrzysz, pokażę ci Swoje ukryte wnętrze i poznasz czy miłujesz Prawdę? (tu będzie fiszka do kazania pogrzebowego)
      Pożądaj Prawdy, tej Prawdy! 

Prawda, kiedy ją ujrzysz, a pamiętajmy jest orędzie gdzie Pan Jezus mówi Prawdą jestem Ja, ukażę ci twoje w n ę t r z e   i wtedy poznasz czy miłujesz Prawdę. Tu są dwa doświadczenia tej Prawdy na tym poziomie.

Dziś tu i ówdzie coraz więcej ludzi otrzymuje łaskę, to jest łatwość od Boga poznania Prawdy, że w nie określonej przestrzeni czasu, bo to się nie da powiedzieć, bo to jest na śnie, czy na modlitwie, że Bóg nagle pootwiera ci wnętrze, to co widzisz...? 
 
Te przypadki, które znam wszystkie kończą się pozytywnie wszyscy lecą gdzieś do spowiedzi. W krawat ubrani, to co zobaczyłem dramat. Ale, kiedy zobaczysz tą Prawdę w godzinie śmierci i twoje wnętrze, dziecko kochane, przechlapałeś

Jeśli chodzi o Natanka i jego ludzi, którzy się będą za ciebie modlili to wtedy ich nie poznasz i będziesz tylko przeklinał. Wtedy zbieram ludzi i wołamy do Boga by dał mopowiedzieć się po śmierci po stronie Prawdy.  Bo później dramat jest - wieczne potępienie. 

      Prawda, kiedy ją ujrzysz, pokaże ci twoje ukryte wnętrze i poznasz czy miłujesz Prawdę?
A teraz pomyślcie niech to będzie łaska dana na przykład połowie Polakom? Czy księża to obrobią w konfesjonałach ? Dzieci, nie obrobią tego. A jeśli to będzie ta lepsza część Polaków, która poczuwa się do miłości Boga, to księża mają przekichane, bo nigdy z kościoła nie wyjdą , kapujecie! Będą mu jeść przynosili i będą mówili siedź, słuchaj i rozgrzeszaj. 

A wtedy  z przemęczenia kapłani  na prawdę będą umierali w konfesjonałach. 

Amen.

Brak komentarzy: