wtorek, 8 listopada 2016

Wyższość woli nad emocjami Ks Piotr Natanek bardzo ważne wtorek 8.11.2016.

Nim przejdę do zasadniczego tematu (ostatnich 15 min kazania Ks Piotra z 08.11.2016) streszczę tylko początkowy fragment kazania.  Są to myśli, które mnie szczególnie uderzyły. W cudzysłowie i pogrubione zanotowane na żywo fragmenty zdań, słów Ks. Piotra Natanka, najczęściej wyrwane z kontekstu.
"Bóg wczoraj dał znak. Jak wcześniej doświadczy mocno, to daje mu obfite wynagrodzenie". To zdanie tłumaczę sobie w ten sposób. Ks. Piotr został przez Boga   b. mocno doświadczony, a znak który wczoraj  lub jeszcze wcześniej, a na pewno przed 08. 11.2016 otrzymał dotyczy wg. mnie suspensy, która 19. listopada w Łagiewnikach zostanie mu prawdopodobnie cofnięta  przez Ks kard. Stanisława Dziwisza.
Reakcję szatańską na powyższe słowa, są zdania wypowiedziane następnego dnia to jest 09.11.2016 przez ks Piotra Natanka cytuję wg http://www.christusvincit-tv.pl/viewpage.php?page_id=1: (od 2:50 - 5:35 minuty nagrania) 
"Dziś dane mi było być z moją ukochaną mamusią u Ks. Kardynała. Cieszymy się z kolejnego spotkania. Zbliża się powoli uroczystość 19 listopada. W ogłoszeniach podam komunikaty.
Dziś, najbardziej mnie zabolało to oczernianie w wywiadzie naszego rycerstwa i to przez usta Ks. Biskupa. Coś nieprawdopodobnego. Dzieci, czego to nam nie przypiszą i co w nasze usta nie włożą? W odpowiednim czasie się do tego ustosunkuję. Bo muszę was bronić. Bo to nie dotyczy mnie bezpośrednio, tylko są to kalumnie, które będą powtarzane już przez wieki, dlatego to się musi oprzeć o całkowicie inne forum wyjaśnienia tej kwestii, bo tu już jest przekroczona wszystka granica przekroczenia przyzwoitości - rozumiecie. Myśmy odmawiali różaniec i koronkę, a oni mówią że my krzyczeli na Papieża Benedykta. W Berlinie gdzie myśmy pojechali na rozkaz Pana Jezusa, żeby wesprzeć Papieża. Pokaże się teksty, da otoczkę i ta sprawa nie pójdzie cichaczem. Bo to, że za chwilę wielka uroczystość, a nas się o takie rzeczy posądza? Kiedy będę milczał powiedzą, że jestem winny. Ta sprawa musi być na forum publicznym wyjaśniona. Do tego mnie zmuszają. Tego nie chcę robić, ale przy takich kalumniach - nie ma wyjścia. Jestem normalnym obywatelem Rzeczpospolitej, moje uczucia religijne, kłamstwa, wszystko jest naruszone. Nie mogę milczeć. Bo to dotyczy pół tysiąca ludzi, którzy byli ze mną w Berlinie. Znacie mnie, że słów na wiatr nie rzucam. Jest to bardzo bolesne. Przynoszę Królowikolejną ofiarę, ale jeśli bym zostawił tę sprawę płazem, będą nam wszystko przypisywali. ....
Można nas nie nawidzieć, ale są granice kłamstw i oszczerstw." tyle Ks. Piotr Maria Natanek
O co w tym wszystkim chodziO jedno zdanie bpa Czaji opublikowane w tygodniku Niedziela 
za http://niedziela.pl/artykul/25597/Bp-Czaja-Akt-przyjecia-Jezusa-ma-nam 
Podczas audycji, opolski biskup przywołał wydarzenia, które przyczyniły się do powołania Zespołu ds. Ruchów Intronizacyjnych. Jednym z nich było spotkanie z papieżem Benedyktem XVI w Berlinie w 2011 roku. „Przy wejściu na stadion było wielu ludzi z Polski w czerwonych płaszczach, którzy witali papieża okrzykami bardzo niepojednawczymi, nawet krzywdzącymi wobec Jana Pawła II. Pomyślałem sobie, że trzeba coś z tym zrobić” – wspominał Ks Biskup.

"Kto jest żertwą ofiarną wykonał swoją rolę". To zdanie odniosłem do siebie. Niebawem spadnie mi kamień z serca, co oznacza, że nadal chcę być żertwą, bowiem kto raz zapłonął musi już do końca życia płonąć.
"Teraz Małżonko otrzymałaś znak do przygotowania wiecznych godów". Małżonko napisałem z dużej litery i odniosłem do KK, a wieczne gody dla KK nastąpią po 19.11.2016.
"Czy nie chcesz abym cię prowadził za rękę w korowodzie z jednej strony Wszystkich Świętych a z drugiej szpaleru Aniołów?" To obraz Nieba jaki Bóg dla nas szykuje zwracając się z tym pytaniem do p. Ani, Ks. Piotra, ale także słuchaczy internetowej parafii w Grzechyni.
"Pani Ania idzie drogą po torniach" Nie wiem co to są "tornie", może chodzi o górskie "turnie" bardzo strome i niebezpieczne i do tego pokonywane w nocy.
"Nie pozwól aby coś zakłóciło tę radość". Tu uważam, że chodzi moją miłość do Boga, a tym "cosiem", żeby nie stało się pragnienie bycia świętym.

"Zamknij drzwi, które opuściłaś". To zdanie odniosłem do KK, który winien zamknąć drzwi po opuszczeniu tego do czego doszedł obecnie.
"Jak łatwo ..." Zdziwisz się KK jak łatwo będzie ci zamknąć te drzwi.
"Wstąp do krainy w którą cię przeniosę mocą naszego ślubu". Jezus zaprasza KK do wejścia w krainę swojego Królestwa, w którą nas przeniesie. 
"Życie nasze dopiero się zacznie". Po 19/20.11. 2016 to będzie początek nowego życia.
"W chwili twojej śmierci złożę na twoich ustach pocałunek życia, w którym wypełnią się twoje tęsknoty". Być jak Jezus. 
"Twoje oczy napełnią się światłem,które nie gaśnie . Ujrzysz życie jakiego pragniesz, nazwiesz nienazwane i wypowiesz nie wypowiedziane i posiądziesz wieczność stając się jedno ze Mną w tym akcie przewyższającym swą siłą i pięknem miłości. I staniesz się szczęśliwa szczęściem nieogarnionym bez początku i bez końca, i to posiądziesz na własną wieczność i wszystkie czasy , a obłoki będą ci służyć w radosnym spojrzeniu na chwałę jedynej nieskończonej Miłości, która jest bez końca, bez początku, które jest na wieki od zawsze, które jest. Nakarmię cię życiem, napoję Miłością, uśpię we wnętrzu Mojego Łona. Tak, Ja ,który jestem pomnożę tę chwałę jaka należna jest Miłości czyniąc wszystko z miłością.  Pomnożę chwałą".

Dalej tekst roboczy zostanie uzupełniony i poprawiony po opublikowaniu nagrania z kazania Ks. Piotra temat

Wyższość woli nad uczuciami. 

        Dziś cały system oparty jest na uczuciach, na emocjach.  Wszystko poustawiane jest pod kątem by pobudzić emocje. Zagadnienie woli, charakteru odłożono całkowicie na bok. Bo ci nagadano, że ty jesteś stwórcą prawa. Bo myślisz, więc jesteś Nagadano ci: umiesz liczyć - licz na siebie. Nagadano ci , źe jesteś wyjątkowy i zdolny, że wszyscy studenci kończący studia ekonomiczne są przekonani że będą dyrektorami i zarządcami, że będą gonić i załatwiać robotę, a tu mijają miesiące, a oni nic nie upolują. Kim jesteś? Markietingowcem? Auto musisz dostać. Tak samo jest w życiu wewnętrznym. Ja się będę modlił, ale muszę czuć, muszę mieć radość wewnętrzną. U Boga jest dzieci inaczej. Musisz orać bez przerwy, bez wzgl na twoje samopoczucie.
       Umacniaj twoją wierność . Patrzę na ciebie zakochanymi oczyma. Twój Bóg pragnie miłości. Nie zapominaj o tym. Nie  mam innego celu działania i doświadczania cię jak tylko miłość.

My byśmy chcieli by było zawsze pozytywnie i o'key . Bez chorób, bez cierpienia, bez bólu, bez zimna to dopiero będzie w niebie. Tu jest ziemia. Jedynym . 

Nie potrzebuję hołdów dla hołdów. Wyciągam rękę po miłość. Na nic jest chwała, która nie wynika z miłości ale tylko z lęku. To nie jest niebo. Niebo jest przepełnione miłością. Zapraszam cię do jak najściślejszego zjednoczenia ze Mną.  Nie lękaj się, postępuj, nie czekaj na owoce. Dopiero zasiewam ziarno. Nie pragnij odczuwać, pragnij wyzbyć się z uczuć, abyś działał z powodu woli, a nie ze zbędnych popędów. 
Uczucia są tylko zmiennymi popędami. 
W tych działaniach Moja miłość jest stała i nie zmienna. 
Twoja też będzie taka sama. Uwolnij się od odczuć i lekceważ je. Tylko Ja jestem prawdą.  Oddalając się od twoich zmiennych uczuć staniesz się wolna we Mnie i niezmienna jak Ja. I tylko Moja wola będzie kierować twoim życiem. Uwalniam cię córko od zmienności twojej duszy, stań się wolną i nie zmienną jak Ja. 

To trzeba rozróżnić zasadę niezmienności bo człowiek małpuje Boga w książkach dyktowane są różne wskazówki jak się trzeba zachowywać. Jest tam jedna zasada "zdartej płyty". Ktoś był u dyrektora, a on się wyuczył hasła, którego go wyuczyli i mówi:  Nie zmieniam zdania. I w kółko to samo. Nie ma szans go przekonać, bo ten w kółko mówi wyuczonej zasady zdartej płyty. Nie zmieniam zdania. I już nic nie zdziałasz. Bóg jest tylko niezmienny, oddasz Mu swoje uczucia, a On cię tego nauczy.  Wejdź do przedsionku Mojego serca i zobacz czy jest tam coś prócz miłości dla ciebie.  

Ukochałem cię bardziej niż możesz to pojąć Nic na świecie nie jest godne Twojej miłości tak jak Ja jestem

Bóg się wobec każdego z nas tak zachowuje jakby każdy z nas był jeden i nikogo wokół nie było. 

Wejdź  do Mojego serca i zobacz czy jest w nim coś więcej niż miłość do ciebie. Pamiętaj , że nikt na świecie nie da ci tego czego tak pragniesz. 

Dlatego to że mówią mamy system, który nas poprowadzi i co kilkanaście lat zmieniają. Kapujecie . Kłamią 


Wyrzucili Boga i co chwilę muszą zmieniać bo stopień dewiacji ruiny jest coraz to większy. 

A jeśli się uwzględni koncepcję świata , że świat potrzebuje debili i ludzi którzy mało wiedzą więc muszą cały czas zmieniać, kapujecie. Potrzebuje niewolników , więc musi ich uzależnić od świata.  To są proste mechanizmy. A jeśli już dadzą zarobić to trzeba przestawić byt świata na żyj i urzywaj materializm i konsupcjonizm. A później słyszymy dramat na starość mielimy taką kasę, a na starość nie możemy końca z końcem połączyć. Bo ty jesteś im kompletnie w niczym nie potrzebny.  Rozczulasz się ? Głupiś jest teraz. Większość z nas powie na koniec , tak jak mój tata. Jaki ja byłem głupi, że tyle robiłem. No i żałuj teraz. Tym czym żyjesz tym się ciesz. Bo przyszły choroby  itd. Ale pocieszałem go , że twoi koledzy dużo mniej robili i dwadzieścia lat wcześniej poumierali. Więc albo śmierć, albo dalej żyjemy , bo innego wyjścia nie ma. 

 Miłość jakiej pragniesz mogę dać Ci tylko ja, bo Ja kocham cię tak, jak chcesz być kochana. Należysz do Mnie bo tego pragniesz. Należę do ciebie bo tego pragniesz. Nic nie może nas rozłączyć w miłości. Nie lękaj się, walcz wiernie i ofiaruj Mi wszystko dla pomnożenia tej miłości ku Mnie. Bitwa o Boga musi być . Istota naszego powołania. Odczuwaj woń mojej obecności. Pragnę aby Msza św była pełnym ofiarowaniem . Przez Dzienniczek wpadniecie w codzienną Mszę św.. Pozwól mi pogrążyć cię w smutku , w niezmierzonym smutku . Suchoty Duchowe.Tą drogą idzie pani Agnieszka . Nie chcę abyś osłabła . Bądź wierna, jak Ja jestem wierny. Amen. 

Brak komentarzy: