niedziela, 4 grudnia 2016

Usta wskrzeszonych dadzą świadectwo.

        Jesteśmy przy ostatnim rozdziale: "Sędzia sprawiedliwy". Zajmujemy się tematem nie miłym dla uszu świata: Jak to może być, że może przyjść Bóg i ukarać? Jak to może być, że Bóg ingeruje i wzywa do miłosierdzia, że wzywa do nawrócenia? A może! 
       Jeden z biskupów w Argentynie zatwierdził objawienia Matki Bożej Różańcowej. Zaczęły się w 1990 roku. Wszystko ta sama półka. Bierzcie do ręki różaniec, módlcie się, a nie przyjdą kary. Tak, że  bądźcie przespokojni, Bóg interweniuje w różnych miejscach świata. Przedziwne, że nie może się przebić tyko przez ziemię Polską. Nasi ojcowie musieli być niesłychanie wierzący. Musieli kochać Pana Boga, że Bóg ze względu na ich wiarę ma litość i cierpliwość jeszcze nad Polską. 

Kolejny punkt z rozdziału "Sędzia sprawiedliwy":
Usta wskrzeszonych dadzą świadectwo.
        Słuchaj uważnie Mego głosu - mówi w orędziu Pan Jezus. Będę mówił wzywając twoją duszę do większego męstwa. Nie lękaj się wrogów, lękaj się tylko Mnie. Jestem w tobie wielką siłą i mocą. Nie masz powodów ustępować, bo Ja jestem Prawdą.   Łatwo biegniesz myślami dalej czytając te zdania, gorzej wytrwać w boju, kiedy niewielu wierzy, że Bóg jest Prawdą. Niewielu wierzy, że słowa orędzi są prawdą, a tysiące osób cię atakuje abyś ustąpił - skarżył się w piątkowym kazaniu z 2 grudnia 2016 ks Piotr Maria Natanek. Dopiero dwa tygodnie jest ciszy. Nikt mnie nie atakował żebym ustąpił, nie przyszedł z propozycją, że on wie jak to zrobić. Dzieci, to jest nienormalne. Ani listu, ani maila, ani SMSa, ani doradcy.  
       Nie masz powodów ustępować, bo Ja jestem Prawdą. Tak! Na papierze to brzmi bojowo, w rzeczywistości potrzebne jest ogromne męstwo. Dlatego Bóg mówi - słowa cytowanego przez ks.Piotra orędzia pisane grubą czcionką. Będę mówił wzywając twoją duszę do większego męstwa. To orędzie było osobiście skierowane do mnie. Nie będziesz ustępować, ani nie cofniesz jednego słowa, które wypowiedziały Moje wargi. 
      Dzieci, nie jest to takie proste. Nie będziesz ustępować ani w prawie, ani w zwyczaju. Czyli Panie trzeba będzie wypowiedzieć wojnę wszystkim i wszystkiemu co utworzyli po Soborze Watykańskim II? Gdzie się nie pojawisz wszystko i wszyscy są twoimi wrogami. Mówiąc tak po ludzku jest się takim Noe, który mówi, że będzie wielka woda, a oni mówią ze mają prognozy pogody długoterminowe amerykańskie i najlepsze norweskie. 
      No i co mówi: Nie będziesz oddawać Mojej woli pod rozważanie. Z nikim nie dyskutuję, kapujecie. Wygłaszam, jeśli ktoś wciśnie jakieś rekolekcje czytam, słucham i mówię błądzisz pan. Bo zbłądził, nie dyskutowalne, nie dobre.   
      Wszystko będziesz czynił w prawdzie i w świetle, jawnie i szczerze. żeby się utrzymać w łasce u Boga musimy tego przestrzegać. Jeszcze nie dorosłem wewnętrznie do tego, aby się podzielić z wami lipcowym tego rocznym orędziem, kiedy dostałem strzała. Dzieci, ciężko jest się podnieść, kiedy Bóg stawia wszystko na ostrzu noża. Tu nie ma dysputy.  
      Będziesz czynił wszystko w prawdzie, w świetle, jawnie i szczerze. Dlatego nawet w sporze z biskupem Czają, kiedy dałem wam komunikat, jak dokładnie go przesłuchałem, wszystko wam powiedziałem. Atakujecie, że wykonał unik. Nie, powiedziałem wam prawdę co zrobiłem, choć nie powiedziałem wam tego bezpośrednio.  
      Zapamiętaj, że chroniąc cię oczekuję twojej wierności we wszystkim. Moi drodzy zamiast do mnie przyjść ze swoimi radami idź do Pana Boga.  
      Zapamiętaj, że chroniąc cię oczekuję twojej wierności we wszystkim. Gdzie są ci wszyscy doradcy od 2012 roku? Bo naciski, wszystko po kolei. ... gdzie jesteście? Minął rok, minął sierpień, wszystko minęło i wszystkie pisma ci pokażę , ale cz ty ukorzysz się?  (Ja mam) nie doradzać, a okazać wierność we wszystkim. Gdzieście są doradcy? Poszedłem (19. 11. do Łagiewnik) bo Bóg (tak mi) powiedział, nic nie wskórasz, ale jak tam idziesz, idziesz tylko na świadectwo dla nich. Ale (pamiętaj) trzymaj się Moich dróg.  
      Nie bój się, nie bój się ich, zadrwią i pomrą jeden po drugim odchodząc z tego świata. Na gwałt się nawracają, kiedy osiągają wiek emerytalny. No ładne, ale z tego nie ma pociechy, bo siła twego głosu ma tyle co sikanie w ubikacji (chorzy na prostatę mają kłopoty z oddawaniem moczu - mój dopisek). Już władzy nie masz, to ci każdy cześć mówi (a nie Króluj nam Chryste - mój dopisek).  
      Ja trwam, Ja jedyny trwam na wieki. Zostań wiernym sługą Mojego słowa. Tu macie ukrytą misję, jaką mi Pan Bóg naznaczył.
      Pozostań wiernym sługą Mojego słowa Wskrzeszę umarłych wraz z ich słowem, jakie było na ich ustach i wykrzykną je na sądzie Bożym, i nikt nie powstrzyma bluźnierczych ust zatracenia. Dzieci, posłuchajcie co czeka wszystkich którzy bluźnili, złorzeczyli, oszczerstwa rzucali na nas. Każdy kto nie jest w prawdzie, a jest kłamcą doświadczy takiego zdarzenia.  
       Wskrzeszę umarłych wraz z ich słowem czyli każdy z was, wypowiedziane przez ciebie każde słowo usłyszy. Wraz z twoim stanięciem na sądzie stanie cała twoja ziemska rzeczywistość. 
       Jakie było na ich ustach i wykrzykną je na sądzie Bożym, i nikt nie powstrzyma bluźnierczych ust zatracenia. I co im zrobicie jak się nie nawrócą zanim przejdą na tamten świat. Ich czeka potępienie
      I nikt nie powstrzyma bluźnierczych ust zatracenia. Dlatego moi drodzy, mnie nie gdybania z tobą nad rozważaniem woli Bożej. Mnie już stać tylko na to: Chrystus Król albo śmierć. Co jeszcze mi mogą dziś zabrać? Dzieci, mam zdradzić słowo Boga, kiedy wiem jakie są tego konsekwencje na drugim brzegu? Mam być przywiązany jako zdrajca do Mahometa i innych grubymi linami i tam być świadkiem dla piekła? 
      Bóg wskrzesi umarłych wraz z ich słowem, jakie było na ich ustach i wykrzykną je na sądzie Bożym.  Podczas ostatnich spotkań i przesłuchań dzieci odkryłem prawdy tak zwanych moich przyjaciół. Przecież jak oni staną na sądzie Bożym? ...... , Kiedy im powiedziałem publicznie prosto w oczy u boku Księdza Kardynała że wszyscy są kłamcami jak by ich krowa ubodła. Wszyscy są kłamcami. 
      I własne wargi przemówią na ich zgubę. Wiecie jaki to będzie dramat tych dusz?  Nie dajcie się wciągnąć w ten wir pojedynków językowych. Macie jeden problem, taki jak ja miałem uwierzyć słowu i zaufać. Na gdybanie, na dyskusję  nie ma czasu, bijesz pianę. 
     Modlisz się? Każdy może wiarę dostać. Niech ci pęknie serce, a nie rozum. Nie osiągniesz tego przez użycie rozumu, nie ma szans. Musi ci pęknąć i otworzyć się serce. 
    Ich własne wargi przemówią na ich zgubę i pogrążą sami siebie. Stąd też wyrok piekielny będzie pochodził z twoich ust, nie z ust Boga. Bóg jest sprawiedliwy. Ty sam określisz siebie gdzie stałeś. Pocieszam wszystkich, którzy weszliście na drogę czasów ostatecznych, na drogę nawrócenia. Tamto co było, tamtego nie ma. Dziś jest czas zadośćuczynienia punktowania, tym się cieszymy. Za każdy post Bogu dziękować, za każdą modlitwę, za każdą Mszę Świętą.   
       Ty zakrzykniesz w Prawdzie, a usta twoje sławić będą moją potęgę i nie zamilkniesz i nie powstrzymasz Mego słowa, bo nie od ciebie pochodzi. Dzieci, nie ma innej drogi. Droga Prawdy jest drogą buntu, bo skrzywdzono Mistyczne Ciało Chrystusa. Doszedłem do tego poprzez analizy historyczne, teologiczne i analizy wiary poprzez te orędzia. Mam trzy źródła tak mocne,że mojego myślenia nic nie zachwieje, ani nie wyjdę z tego. 
       Skoro Bóg mówi, że jeżeli wytrwam i na drugim brzegu Ty zakrzykniesz w Prawdzie, a usta twoje sławić będą moją potęgę i nie zamilkniesz widząc Majestat Boga, to dziś, na parę miesięcy ulgi, a znam założenia strategiczne choćbym się pokajał, tak mi nie darują. Trzeba być politykiem. Jak usłyszałem ofertę na jesieni Pustelnię przekaż siostrzeńcom i przyjdź do Krakowa. A co więcej? A kto da rentę? Ten tim ja perfekcyjnie znam.  
      Nie lękaj się  bo kiedy nadejdzie dzień sądu  wskrzeszę cię, abyś przemówił i powiesz sam nie mówiąc, ale przemówi ten, którego głosu słuchałeś. Chwała, Chwała Bogu Jedynemu, któremu służę. Niech zginą wrogowie Pana sprzed twojego oblicza bo błagałem, a nie usłuchali, płakałem, błagałem, a zamykali swe uszy, aby nie słyszeć Prawdy i nie wypełnić woli Boga Najwyższego. Teraz jestem oskarżycielem, bo służyłem Prawdzie, i Prawda zwyciężyła.  
        Przypominam zaraz będą wrzeszczeć, że Natanek już przewidział swoje miejsce na drugim brzegu i przemówił. Czytam słowa wcześniejsze: Nie lękaj się  bo kiedy nadejdzie dzień sądu wskrzeszę cię, abyś przemówił i powiesz sam nie mówiąc, ale przemówi ten, którego głosu słuchałeś. Bo na tamtej stronie nikt z nas nie ma już nic do powiedzenia. 

14:45 Ktoś chce mnie zabrać - idę pieszo z odpustu. Na przyszłą niedzielę wpisałem intencję za stolarza od klęcznika i jego żonę z racji imienin.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Jerzy jesteś nieźle stuknięty

Jerzy pisze...

Jaką wartość ma dla mnie twoja opinia bezimienny?