poniedziałek, 9 stycznia 2017

Tylko diabeł zakazuje pokuty.

Szatan wejdzie na szczyt kościoła. Matka Boża już to w Fatimie zapowiedziała, że wielu ludzi utraci wiarę.
Dziś, po zniszczeniu historycznego Jezusa, kościelna demokracja będzie niszczyć od wewnątrz Kościół Katolicki. Przecież to co mówił Papież Franciszek, że protestanci są w kościele Chrystusowym i nie potrzeba ich nawracać, toć to herezja stwierdził ks Piotr Natanek w uruchomionej po trzech dniach blokady tv Christus Vincit po ataku hakerskim mówiąc dalej we wczorajszym niedzielnym kazaniu o tym że Szatan jest już na szczycie i wielu ludzi utraci prawdziwą wiarę. Założony przez Jezusa Chrystusa Jeden, Święty, Powszechny i Apostolski Kościół zbudowany jest na Piotrze, Ojcze św.,  na Piotrze, a nie na synodalnym demokratycznym zgromadzeniu biskupów. To herezja, którą głoszą protestanci, ale oni są  poza mistycznym ciałem Chrystusa. 
       Jezus jest Prawdą, Drogą i Życiem. Jego odbicie na ziemi jest widzialnym znakiem żywego Boga w świecie. Tylko Kościół Katolicki jest jedyną prawdą. Jemu Jezus powierzył cały depozyt wiary. A co zrobił dzisiaj Kościół? - pytał w kazaniu, które relacjonuję tylko z notatek robionych na żywo, bo po awarii systemu nie ma możliwości odtworzenia żadnego wcześniejszego kazania ks Piotra Natanka. A więc dzisiejszy Kościół rozprawił się z Tradycją. To jest przebieraniec który nie strzeże już dzisiaj depozytu wiary. Rozebrano choinkę,  poobcinano gałązki, i co nam zostało. Został sam patyczek - lepiej księże Piotrze nie patyczek, a zmurszały pień czereśni, o którym pisałem 13 grudnia opisując zdjęcie wykonane 30 października w drodze do Sokolnik Starych gdy wiozłem X Michała na objęcie posługi kapelana w Zgromadzeniu Sióstr Urszulanek od Serca Jezusa Konającego.
      W latach 50 tych gdy ludowa demokracja walczyła z kościołem nie można było w Poznaniu kupić legalnie choinek na święta. Nawet chłop ze swego prywatnego lasu nie mógł bez zezwolenia wyciąć choinki. Demokracja ludowa pilnowała tego zakazu przed świętami bardzo gorliwie, a za przewóz drzewka samochodem bez dowodu zakupu z nadleśnictwa groziła nie tylko utrata drzewka, ale można było się dostać do aresztu na 48 godzin do wyjaśnienia kradzieży z lasu państwowego i wigilię spędzić w pierdlu. 
       Dla mego ojca stolarza, który nie dał się upaństwowić ludowej demokracji, przedświąteczny okres był okresem produkcji choinek. Nie było wtedy jeszcze w PEWEXIE sztucznych plastikowych choinek i trzeba było jakoś wypełnić rynkową lukę. Wszystkie ojcowskie choinki miały jednakową wysokość. Zielony kij od miotły, w który w nawiercone dziurki mocowaliśmy z ojcem zielone gałązki świerku zastępował żywe drzewko.
      A więc Jezus powierzył depozyt wiary hierarchicznemu Kościołowi. Kościół nie jest synodalny i nie biskup Rzymu, ale ty Papieżu Franciszku nim rządzisz od pierwszego dnia pontyfikatu. kontynuował swoje jedno godzinne kazanie ks Piotr Natanek. I nie wszyscy inni biskupi stanowią Kościół Katolicki, ale tylko ci zjednoczeni z tobą Ojcze Święty. Najpierw mieliśmy synody, potem uprawnienia przeszły na konferencje episkopatów, a dzisiaj mamy rozbicie feudalne i zamiast jednego Papieża mamy dziś ponad 4 tys. lokalnych  papieży. Papież swoje, a my demokratyczne krety musimy słuchać swego biskupa i wolność Tomku w swoim domku. 
      Do tego wszechobecny ekumenizm czyli zjednoczenie wszystkich kościołów, na bazie że mają coś wspólnego z  prawdą, a więc wszyscy są prawdziwi. Dzisiejszy Kościół Katolicki ma nogi z żelaza i gliny. Kiedyś były to nogi ze złota. Dzisiaj pukniesz i się wszystko rozleci. Dzisiaj Kościół Katolicki nie spełnia swoich funkcji do których powołał go Założyciel Jezus Chrystus. Trudno żeby je spełniał skoro jego obecny papież wita się z wiernymi nie chwaląc swego Boga. 

Zamiast "Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus" lub "Króluj nam Chryste" słyszymy ciągle to samo laickie "Dzień dobry".   Wystarczy łagodność, miłe słówko i dzień dobry, kiedy dalej krecia demokracja opracowuje plan nev age, albo fałszywy ekumenizm skłaniający się do przyjęcia innych kościołów połączony z walką z Matką Bożą oraz z Trójcą Świętą.  Islamici nam mówią my mamy jednego, a wy trójcę. To niedemokratyczne, gdy przyjdzie do głosowań, zróbcie coś tym i jeszcze ta kobieta do tego królowa we władzach. We Francji wymyślono na tydzień ekumeniczny makiety trzech kościołów: islamskiego, synagogi i katolickiego stawiane na ołtarz.
      Zgodnie z Tradycją trzeba będzie opuścić urząd. Krety demokratyczne tworzą demokratyczny kościół i nikt przed tym działaniem nie broni Jezusowego patriarchalnego kościoła. Następuje zmieszanie wszystkich wyznań chrześcijańskich i budowa powszechnego kościoła ekumenicznego. To jest zarzynanie naszej Matki Apostolskiego, Rzymskiego, Kościoła Powszechnego. Jak daleko posunie się jeszcze ta dewastacja - pyta kaznodzieja. A metody są niewybredne. Kiedy to tyle mówi się o wolności słowa i publikacji ostatniego czwartku ks. Piotrowi Natankowi zniszczono jego TV Christus Vincit. Ciekawe, że zbiegło się to z zakwestionowanym moim ostatnim wpisem o Sokolnikach Wielkich pt "X Michał czego bały się zakonnice." Zażądano, grożąc mi jednocześnie bym do dzisiejszego dnia, godz. 22:00 usunął wszystkie wpisy dotyczące Sokolnik Wielkich nie formułując konkretnych przyczyn. Bardzo proszę są udostępnione komentarze i można wpisać, o co tak naprawdę chodzi, co jest kłamstwem?   
         Po soborze zmieniono utrwalony przez wieki kalendarz liturgiczny. Wczoraj było przykładowo święto Świętej Rodziny, zamieniono je na Imienia Jezus. Wczoraj też kończyły się podobno uroczystości oktawy Bożego Narodzenia. Kościół w Polsce obchodził je zgodnie z wielowiekową powszechną tradycją do 2 lutego. A ksiądz w homilii pyta: kto już w Trzech Króli zlikwidował choinkę, bo Pan Jezus już się objawił. To są wszystko działania demokratycznych kretów, niektórych nawet nie świadomych tego co się dzieje ponad ziemią. To są wszystko małe krecie kroki prowadzące do powszechnego bezwyznaniowego kościoła. To wszystko dzieje się na naszych oczach. Ktoś taki jak ks Piotr Maria Natanek musiał to wreszcie głośno powiedzieć. Czarne krety ogłaszają go od 7 lat heretykiem, ale pokazać mu na piśmie gdzie jest herezja przez 7 lat nic nie potrafią. 
       Zniszczono za to ogólne przekonanie, że Kościół Katolicki jest prawdą. A jest, bo Jezus, bo Bóg, jest całą Prawdą. A to jest Jego Kościół. A co robi dzisiaj członek kościoła ekumenicznego? Na 400 tys duchownych nikt nie potrafi się zbuntować. W historii kościoła  nieraz tak bywało, że buntowało się całe duchowieństwo i kościół się odradzał. 
       Kościół Katolicki jedyny kościół jest życiem, on jedynie ma 7 sakramentów. Protestanci mają tylko chrzest i na tym się wszystko kończy. Dalsze łaski Ducha Świętego na nich nie spływają. A dzisiaj masowo promuje się książki protestantów dając im imprimatur na ich charyzmaty podszyte pustką. Kościół Katolicki jest życiem i tylko On daje pełnię łaski. 
      Niedouczeni mieniący się katolikami opóźniają chrzest swoich dzieci. By ofiarować dziecko Bogu, i po katolicku je wychować samemu trzeba wierzyć, przeciwnie wszystko sprowadzi się do  marketingowego cyrku, kolejnej imprezy, na której wszyscy mają się czuć dobrze. Do rozrycia do końca pozostała jeszcze Eucharystia. Kolejne ruchy neo zamiast się Nią umacniać zamieniły Ofiarę Krzyżową na uroczyste przyjęcie, na ucztę i na tym się sprawa kończy. Liczy się człowiek, liczy się wspólnota wykreowana na pierwsze miejsce w uczcie biesiadnej. A w diecezjalnych kościołach obowiązuje nigdzie nie zapisana wewnętrzna zasada "twardego mężczyzny": czerwonym nie dawać Komunii Świętej.
     Kto dziś będzie brał krzyż i gotów będzie na takie ofiary? - pyta ks Piotr Natanek. Do żertw ofiarnych nie ma tłumów, bo kto będzie brał czyjeś cierpienie na siebie. Usiłuje się pomniejszyć wartość Eucharystii jako ofiary. Już do 80 % wiernych nie wierzy, że w Eucharystii jest Żywy Eucharystyczny Jezus Chrystus, a jak dopiszę Król, to ten procent wzrośnie do 98%. Popatrz jak się zachowuje kapłan wokół ołtarza, przy Świętej Hosti. To taki papierek lakmusowy i nie nakręcaj filmików byś przypadkiem nie stracił wiary. 
      Kiedyś mieli problem z intronizacją, dzisiaj już nie mają problemu. Wystarczyło raz powiedzieć, że biskupi nie życzą sobie, by dalej mówić, że była intronizacja. Dziś nikt z ambon nie wspomina o przyrzeczeniach narodu z jubileuszowego aktu przyjęcia. Tylko diabeł zakazuje pokuty. 


Brak komentarzy: