wtorek, 2 stycznia 2018

Przeprosiny za wulgaryzmy X Michała

W czasie dzisiejszych ogłoszeń X Michał przepraszał wszystkich któży słuchali i ewentualnie słuchać jeszcze będą wulgaryzmy i skojarzenia nieczyste jakich dopuścił się wobec innych osób w głoszonych przez siebie ogłoszeniach. Uważa je za grzech, żałuje za niego i  prosi o wycofanie o wycofanie takich słów z obiegu publicznego, a gdy to niemożliwe o wycofanie całych filmów.
W trwającej około 10 minutowej publicznej spowiedzi X Michała przytrafił się trudny do zrozumienia incydent: Po słowach kapłana: "Ja się mam jako grzeszny kapłan ale Bogu dziękuję ..."nastąpiło super głośne trzaśnięcie drzwiami na drugim piętrze. To nie był przewiew, tak tych drzwi prowadzących do poszczególnych kapłańskich mieszkań nikt z ludzi nie zamyka. Ja odebrałem ten potężny huk, jako wyładowanie szatańskiej złości na skruchę i publiczny żal za grzechy X Michała.
Być może ktoś nagrał całe ogłoszenia to gdzieś w połowie jak ukaże się nagranie w internecie będzie można odsłuchać tenże huk (jest w 18:09 min. nagrania).

 Oto link do przeprosin:
https://www.youtube.com/watch?v=pSMwzsrCmHM 

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Dlaczego autor odwraca czytelnika od głównego wątku? Kapłan zgrzeszył. Dokonał publicznego zgorszenia, wszakże nagrania i msza jest publiczna a autor zwraca uwagę na jakieś trzaśnięcie drzwiami?

Dawid Tomalak pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Pełniący WOLĘ BOŻĄ pisze...

Czy to są przeprosiny Pana Jerzego czy przeprosiny publiczne Księdza Michała.
Dlaczego Ksiądz Michał nie przeprosi publicznie tych których obrażał przede wszystkim swoich współbraci. A jeszcze do tego nie przeprosił chorego swojego współbrata Jacka z którego publicznie szydził. Mnie uczono, że nie szydzi się z kalek. Miałam zresztą takie wyobrażenie , że wstydziłabym się szydzić z chorego. Dlaczego to jest umiejscowione na stronie prywatnej Pana Jerzego
a nie na stronie publicznej. Czyżby kamerki wysiadły?
A gdzie przykazanie "Będziesz miłował Pana Boga swego z całego serca z całej duszy swojej i ze wszystkich sił swoich a bliźniego swego jak siebie samego."

Pełniący Wolę Bożą rzymski katolik

Anonimowy pisze...

Nawet Pan Bóg okazuje miłosierdzie grzesznikowi żałującemu za swoje grzechy.